Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól, hogy egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy egyszerre két sráccal ismerkedem, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem tudok dönteni, szöges ellentétei egymásnak. Mindkettőben más fogott meg. Egyelőre a találkozó van tervben mindkettővel (külön-külön), de nem érzem jónak mindkettőt szédíteni (eléggé odavannak értem). Mit tegyek?


Az egyik egy zárkózott, visszafogott, kedves, aranyos srác, nulla önbizalommal, a másikuk társasági, nagydumás, kicsit balhés, kevés a szabadideje. Szerintetek?


2021. márc. 5. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem feküdj le mindkettővel (persze külön-külön:)), és utána dönts.
2021. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ellentétei egymásnak, nem lenne jobb előbb megismerni magad, hogy tudd milyen partner való neked?
2021. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Bár végülis a szexek után sem kell döntened...;)
2021. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Tételezzük fel, hogy csak egy férfival ismerkedsz, és nagyon odáig vagy érte, viszont Ő rajtad kívül egy másik nővel is ismerkedik, Ő rossz ember lenne?
2021. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem amíg nem vagytok egy pár addig teljesen rendben van.
2021. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha kezd komolyodni, akkor az egyiket építsd le kedvesen! :) Illetve tisztázd magadban, hogy te ki vagy és mire van szükséged igazából.
2021. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyiség zavarod van azért nem tudsz dönteni, elsőnek magadat ismerd meg , hozd helyre a lelki világodat aztán ismerkedj férfiakkal.
2021. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Bezzeg ha a pasi egyszerre két nőt szédít, akkor mekkora rohadék aki egyszerre két puncit akar. Na nálad ugyanez van, csak itt te vagy a nő. Én nem azt mondom, hogy két emberrel beszélni az már túlzás de így kettővel találkozót szervezni az már az. Aztán lehet megoldani, hogy ne bukj le, hogy két pasid van. Az egyik kommentelő amúgy jót írt, csak nem írta oda, hogy ő mit gondol, ezért akadtam ki rajta, amennyiben szerinte gáz ha a pasi egyszerre két nőt szédít, akkor nincs vele bajom. GOndolj bele, épp randizol a pasival aki holnap más csajjal randizik majd. Zavarna ez kérdező? Írd le ide.
2021. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Mit tegyél? Dobd át az egyiket nekem - nem vagyok válogatós, mindegy, melyiket.

Egyszerre kettő... hihetetlen... nekem meg évek óta 0.

2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9. Téged hogy nem találtak még meg itt pár tucatan?😂
2021. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!