Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felejtős, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felejtős, ha ennnyire lassan halad a dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival társkeresőn hetek óta. Bár elmondása szerint komoly kapcsolatot keres és eddig szimpatikus minden, amit írt, nagyon lassan halad a dolog. Eddig is pár naponta vagy egy hét kihagyással írt (de akkor viszonylag hosszú levelet), most két hétbe telt, hogy újra írjon. Arra hivatkozik, hogy sok a munkája, de szerintem ez csak kamu, és valami nem stimmel vele igazából. Vagy ha még így is van, és tényleg ennyire nincs ideje, akkor nem is lehetne vele egy normális párkapcsolatot kialakítani. Szerintetek?
2021. márc. 7. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Felejtős...
2021. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkája? Telefonálni nem tud jobban, pötyögni én is utálok. Milyen gyakran találkoztok, találkoztatok már?
2021. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"írt"


Nincs olyan ember aki nem tudna egy nap legalább egy mondatot bepötyögni és elküldeni.

2021. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen neki a munkája előrébb való lesz, mint te a kapcsolatotokban. Szóval akarod e- ezt vagy sem? Mert más kérdés, hogy én simán bírom a párom mellett, de ő konkrétan nem keres egyfolytában én keresem mert ilyen a természete. Ha te neked ez így jó akkor, oké. 27N
2021. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik? Mert sajnos most én is ilyen helyzetben vagyok mint te kérdező és nekünk se nagyon halad a dolog.
2021. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Multinál dolgozik, nem találkoztunk még.
2021. márc. 7. 17:33
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Basszus teljesen mindegy.


24 órából áll 1 nap , egy rövid mondat belefér, mennyi időbe telhet ha nagyon lassan is ír 2-3 perc?


Ne szórakozzunk már gyerekek.

2021. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2021. márc. 7. 17:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok valakivel komoly kapcsolatot elképzelni, ha heti egyszer van ideje írni. Nekem kevés lenne.
2021. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám elhinni, hogy komolyat akar.
2021. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!