Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy személyiségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy személyiségem miatt nincs barátnőm ?

Figyelt kérdés
Külsőre egy picit mackós,de erős testalkatú srác vagyok.Alapvetően magabiztos vagyok,hiszek a saját képességeimbe is kivéve csajozás terén.Sok rossz kapcsolatom is volt,gyakran kerültem olyan kapcsolatba ahol amiben bármit nyújtottam a barátnőmnek nem kaptam érte viszonzást,helyette sok vitát.Kamaszként nem érdekelt annyira a csajozás ha volt akkor volt,ha nem akkor elvoltam nélküle,19 évesen döbbentem rá hogy nekem nem volt igazán tartós kapcsolatom és utána el is kezdtem görcsösen keresni a párom.Utóbbi napokba megint kezd ez a görcs előjönni bennem.Szeretnék már egy rendes lányt,de úgy érzem a személyiségem taszítja őket.Alapvetően kedves,türelmes vagyok,szeretek társaságba járni. Viszont úgy érzem hogy nőkkel néha túl kedves vagyok,bár nem vagyok az a nyomulós típus.A barátaim szerint legyek kicsit bunkók a nőkkel,de az meg nem megy ,mert az már nem én lennék,meg én tényleg nem tudok a nőkkel bunkó lenni. Bántott már meg nem egy lány,de azt is normálisan elküldtem.Tényleg azt igénylik a nők,hogy kicsit bunkók legyenek velük ? Ebben a témában kezdem magam tehetetlenek érezni.
2021. márc. 7. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Sikertelen férfiként marha egyszerű dolgod van: Nézd meg miket csinálnak a sikeres férfiak és másold le őket. Ezt miért nem csinálod?
2021. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy a nők csak a bunkó pasikat szeretik. A normáis nők a normális pasikat szeretik. Próbálkozz és imerkedj normális nőkkel!
2021. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
#1 operáltassa át magát?
2021. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Önbizalom, intelligencia, sárm, humorérzék. Leírásod alapján legalább 3 hiányzik belőled, pedig ezeket kellene fejlesztened. Bunkósággal semmire se mégy.
2021. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég... a barátaid elég nagy marhák, már bocs. Ilyen tanácsot adni, hogy legyél bunkó?


Minden normális(abb) nő hanyatt-homlok menekül a bunkók elől. Nem is ismerek bunkó pasit, aki rendes, épkézláb párkapcsolatban élne. Ha ezeknek van is épp vmi kapcsolatuk, az biztosan egy rakás szr, de a legtöbbjük szingli/incel, és az is marad.


Elég röhejes érvelés, hogy azért nincs barátnőd, mert "nem tudsz bunkó lenni". Pfff

2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos jópár kifejezetten bunkó férfivel volt szerencsém találkozni és megismerni valamelyst, és MINDNEK kivétel nélkül volt nője, a legbunkóbbra buknak a legjobban.

Nem tudom honnan szedted az agyszüleményedet 5#, nyilván az incelgyűlölők klubjának dogmája hogy "az incelek a bunkók", meg ők maguk az ördögök, persze.

Nem hiszem hogy én látnám rosszul az embereket, vagy a kérdező barátai akik nem véletlenül adtak olyan tanácsot. Gondolom ők sem feltétlenül incelek.

2021. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: én nő vagyok, szóval csak a nők szemszögéből tudom megítélni, hogy mi "kell" egy átlagos nőnek. És azt elárulom, hogy a bunkó férfiakra max csak a tinilányok gerjednek a romantikus vígjátékokban.


De rátok bízom, nem én akarok becsajozni.

2021. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!