Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha randizom és ismerkedem egy nővel, és kihangsúlyozom, hogy ő mennyivel jobb mint az eddigi tapasztalataim, akkor ez imponál nektek, vagy "mi nők összetartunk" mentalitás van, és inkább az jön le, hogy nem tisztelem a nőket/túl sokat várok, stb.?
2021. márc. 7. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha lehet, ne emlegesd az exeidet semmilyen kontextusban, és ne hasonlítgasd az aktuális nőt a többihez. Szerintem ez mindenkinek rosszul esik, te sem örülnél, ha egy randin a csaj egy órán át az expasiját illusztrálná neked.
2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

azért nagyban függ attól h mennyi idő után és milyen tulajdonságait kiemelve mondod ezt.. mert 5 perc után elég fura, de ha pár nap alatt megemlitesz pár valóban elismerésre méltó vonását, az jó.

illetve ne hasonlitgasd sztem, csak h örülsz h igy és igy viselkedik, gondolkodik stb, neked ez sokat jelent vagy vmi ilyesmi. hagyd h megdolgozzon az elismerésért.

2021. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azonnal nem térek rá ilyenre. Pl. ilyen kontextus, hogy "nem volt még dolgom olyan nővel, aki érdeklődött volna a munkám iránt, vagy akivel tudtam volna irodalomról beszélgetni. De veled lehet/te érdeklődsz, és ez nagyon sokat jelent nekem."


Hát, ha egy csaj azt ecsetelné nekem, hogy az exe milyen rossz volt, én meg mennyivel jobb vagyok, azt szívesen hallgatom akármeddig.

2021. márc. 7. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne mondd ezt, mert ekkor felértékeled a másikat a saját maga szemében nagyon. Semmi értelme, csak ártasz magadnak biztos. Mondhatsz egy-két finom bókot, de ez az agyon dicsérés se férfiként, se nőként nem jó.
2021. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ne magadból indulj ki, tapasztald ki ő milyen
2021. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
#3: csak figyelmeztetlek, ha egy csaj nagyon sokat beszél az exéről (még ha csak szidja is), az azt jelenti, hogy még nincs túl rajta. Szóval hatalmas red flag, hiába örülnél neki.
2021. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt jól mondja a 6-os. Vagy még egy dolog, hogy ha ő szidja is az exét, akkor te ne kezdd el vele együtt szidni, mert az rossz néven veszi, mert mégis csak ő választotta maga mellé azt a pacákot és ilyenkor (tudat alatt!) rosszul érzi magát tőle, ha más is szidja.
2021. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, szívesen meghallgatok többet is. De már az eddigiek után sem tűnik rossz ötletnek, hogy viselkedés-pszichológus véleményét kérjem a randijaim után... Jó, ez csak poén, de a lényeg szerintem világos.
2021. márc. 7. 21:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan haverod, aki TÉNYLEG tud csajozni és vele el tudnál beszélgetni ezekről? Hogy mi a helyes gondolkodásmód, vagy adna pár randi tippet? Nem ismersz senkit, aki sikeres a nőknél és meg is tudna neked fogalmazni pár okot erre?
2021. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De vannak, de ők férfiak, de most női véleményekre voltam/vagyok kíváncsi.
2021. márc. 7. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!