Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti időzavarban mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti időzavarban mondjuk 30-33 éves kor felett, hogy csajoztok, amikor minden perc máz számít, mert 40-42 felett azért nem nagyon hajlandóak (bár ez is képlékeny) észrevenni a nem tökéletes (kis pocak, mentrendszerű kopaszodás 32 felett) f..?

Figyelt kérdés
Férfiakakat, hogy befejezzem.
2021. márc. 7. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Fuss neki újra.
2021. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem már nincsenek vágyaim. Elengedtem mindent.

37/F

2021. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért 37 évesen fiatalemberként nem kellene? Mi az oka? Majd 50 felett ráérsz elengedni bármit is.
2021. márc. 7. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2021. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Eéső? Baj van a toronyodbanM Hogy csajozol 33 felett?
2021. márc. 7. 21:20
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem érzem,hogy minden perc számít pedig közel 32 vagyok. Minek törjem magam amúgy? Környezetemben lévő kapcsolatok, akik mondjuk 20-23 éves koruk környékén jöttek össze, most mind mennek szét. Kapásból 9et tudok, ahol már gyerek is van, mégis széthullott és 8-10 év ment a kukába.


Ezért törjem magam? beképzelt, egoista idióta nem vagyok, hogy azt mondhassam,hogy "én nem jutok erre a sorsra"



amúgy meg nincs is hol.. élőben, vadidegen lányokat nem fogok leszólítani az utcán... ez ilyen végső elkeseredési szándékozás.


munkahelyen a kolléganőm, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak nem meri ezt felvállalni.. inkább a "most nem akarok kapcsolatot" mantrát szajkózza, de közben minden nap csetel velem 4-5 órát meló után, míg el nem alszik. amikor meg randira hívom élőben, akkor visszahátrál...


Netes társkeresőn meg írhatok bármilyen levelet, nem jön válasz!


Én részemről megteszek mindent.. viszont nekem tetsző másik felet nem találok ehhez a társasjátékhoz. (megalkudni meg nem fogok, akkor inkább élem le az életemet egyedül.)

2021. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

A párkapcsolatot és az egyedüllétet is megtapasztaltam, és inkább az utóbbit választom. A barátaim, a munkám és a hobbim megadnak mindent amire szükségem van. Családot sosem akartam, ez egyáltalán nem motivál.

37/F

2021. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,lejárt a szavatosságom. 38F
2021. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

En is ismerek 40 felé hajlo szingli pasikat.

Nem hiányzik nekik család meg nő, csaka szec.tökéletesen elvannak a pénzükön ülve meg "szorakozva"

2021. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az olyan pasikat nem veszem észre, akiknek ilyen a helyesírása és a fogalmazása, bárhogy nézzen is ki. (Vagyis észreveszem, mert szúrja a szememet.) Amúgy a társkeresőn sok csinos, negyvenes nő van, aki negyvenes pasit keres. Szóval nem maradtál le semmiről, mármint ha az a cél, hogy korban hozzád illő társat keress. Mondjuk te eleve menthetetlen vagy, mert csajozni akarsz, nem társat keresel.
2021. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!