Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha valamivel jóképűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valamivel jóképűbb férfiként a Tinderen kb 50+ match kell, mire legalább abból 1 nővel lesz is valami? És akkor még kapcsolatról nem is beszéltünk sajnos

Figyelt kérdés

Nem vagyok modell, de azért a visszajelzések alapján erősen helyes vagyok és egészen sok lánynak szoktam tetszeni. Magas is vagyok, ha az számít valamit. A többi ami még itt fontos, átlagosan jó, volt már többéves kapcsolatom, voltak már alkalmijaim. Nem vagyok Casanova, de béna sem a csajozásban. Anyagilag rendben vagyok, bár nem vagyok gazdag és nem ezzel villogva próbálok csajozni. Heti mondjuk kb 15 helyes nő húz jobbra. Aztán ez néha van hogy 10, van hogy 20, stb. Ja és elő vagyok fizetve, tehát látom engem kik húztak jobbra és csak közülük válogatok. Nem beszélgetek egyszerre 10-20 nővel. Általában matchelek aztán ráírok 5-re, de ahogy mondtam abból 1-2 vissza sem ír, 1-2 eltűnik pár üzenet után, szóval ez így rendben is van. Nem hanyagolom el egyiket sem és van időm mindegyikkel értelmes beszélgetésekre. Egyszerre maximum 3-4 nővel beszélgetek, de ott is azzal van gond, hogy inkább ők nem írnak vissza, vagy tudjátok írok több sort, erre írnak egy párszavas választ. Ha nem írok kérdőjelet, tehát nem kérdezek valamit akkor sokszor vissza sem írnak, hiába a többsoros válaszom, mintha nem tudnák hogy kell beszélgetni. Ez van 80%-ban.


Konkrétan kb a matchek 1/3-a vissza sem ír, a maradék 1/3-dal elhal a beszélgetés pár üzenetváltás után és a maradék az, akivel egyáltalán ennyi kialakul. De ott is folyamatos a lemorzsolódás, pl eltűnik 1-2 nap beszélgetés után, átmegyünk messengerre és ott eltűnik, stb. Randira is mondjuk olyan talán 10-15-ből 1-gyel ha eljutunk, de még az sem garantál semmit. Elképesztő számomra, hogy mostanában milyen nehéz lett ez is ahhoz képest amire emlékszem. Régebben is Tindereztem pár éve, de akkor nem emlékszem, hogy ilyen nehéz lett volna. Konkrétan 1,5 hónap után találtam akkor egy kapcsolatot egy csinos lánnyal, ami aztán 3 évig tartott. Ki mit tapasztal az online ismerkedésnél?



2021. márc. 7. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Same here. Évekig el lehet szarakodni, akár nulla eredménnyel. Nagyon nagy szerencse kell akár egy találkozóhoz is, nemhogy kapcsolat...
2021. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyesmik miatt ábrándultam ki a netes társkeresésből, időpazarlás.
2021. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Idő és pénz pazarlás. Inkább jelölgess Facebookon, vagy akár még itt is több sikert tudsz elérni mint Tinderen 😂 néhány éve működött de mostanában szinte halott.
2021. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem fogom megérteni, hogy értelmes emberek miért dőlnek be újra és újra ugyanannak a piramisjátéknak új köntösben.


Kiló kenyeret sem aukción vásárolunk, mert túl drága lenne. Nőt sem online társkeresőről szerzünk, mert 50-100 másik jelöltet kéne túllicitálnunk. Ráadásul még csak nem is látjuk mi történik a háttérben. Egy szórakozóhelyen látjuk, ha odamegy a 150 centis kis kopaszodó gnóm a csajhoz, megvárjuk, amíg meghívja italra, aztán elküldjük a bánatba, de néha az is elég, ha kiröhögi a csaj és legalább nem nekünk kellett venni neki egy drága koktélt.


Ha látjuk, hogy egy kisportolt, jól öltözött szépfiú megy oda udvarolni, akkor úriemberként hátrálunk, majd biccentünk Igornak és Olegnek, a két kidobó cimbinek és iszunk egy vodka martinit. Miután a kisportolt, jól öltözött szépfiú eltűnt, mi visszatérünk a hölgyhöz és megerősítjük benne, hogy milyen megbízhatatlanok ezek a bájgúnárok.


Viszont Tinderen ezt nem látjuk. Ott csak ghostingolnak hirtelen. Aki pedig aktívan ilyen szemét oldalon van, az nem is érdemes komoly kapcsolatra, csak ürítőzsáknak. Lehetőleg minél hamarabb, mert ha az első randin nincs szex, akkor lehet, már második sem lesz, mert húz még néhányat és összematchel egy nálunk jobb pasival és vége mindennek.


A Tinder a nők szexpartnerkereső alkalmazása. A sok férfi meg önként ugrik be tombolacetliként a kalapba, hátha majd egyszer őt húzza ki valaki, aki neki is tetszik.


Hatékonyságban annyi, mint mikor valaki úgy akar halat enni, hogy elmegy horgászni. Akinek ez a hobbija, annak "kellemeset a hasznossal", a többieknek viszont idegőrlő minden lépése.


- milyen botot, csalit, úszót, damilt, egyebeket válasszak?

- milyen időtájban, napszakban, évszakban melyik halakra van esély.

- mi a helyzet a horgászengedélyekkel?

- ki fogja a kifogott halakat megpucolni, feldolgozni?


És még sok más kérdés. Az instant halfiléből készült rudacskák (prostituált) nem mindenkinek jönnek be, de szerencsére vannak sokkal hatékonyabb módjai is annak, hogy akár élő halat válassz ki akváriumból és ott biztos a hal, maximum valamelyik másik vásárló előz meg.


Úgyhogy egy szó, mint száz, a Tinder és az összes többi internetes társkereső a leggázabb opció, ami darab hússá silányítja a férfiakat, akiket a nők úgy választanak ki élő vibrátor pozícióra, mint egy ruhát a ruhaboltból. És az még a jobbik eset, sokszor komoly kapcsit keresnek, amikor a jelentésével sincsenek tisztában, vagy csak taktikáznak. Meg van, mikor egót növelnek, insta követőket gyűjtenek és eszük ágában sincs ismerkedni.


Egyedül a nőknek kényelmes, mert olyan az egész, mint a férfiaknak volt régen a bordély, ahol a 30 k...vából a 15-20, akinek szimpatikus voltál versengett a kegyeidért, hogy őt válaszd és egymást licitálták túl szolgáltatásban és alul az elkérendő összegben. Nem véletlenül szűntek meg, miközben a szexipar virágzik. A lányoknak sem érdeke a nyílt konkurencia, mert rontja az alkupozíciót. Így a 30-as duci cigánylány is elkérhet a Váci utcában egy 20-ast egy kapualjas szopásért a külfölditől és nem kell megfojtaniuk a párnával Kalányos Amandát, aki 5-ért vállalja lenyeléssel, amiért rontja a többi lány üzletét és elinflálja a szopás értékét.


Szóval a Tinder ugyanezt az "élet-halál ura" pozíciót adja meg a nőknek, ők döntenek, hogy mi a céljuk. Egónövelés, insta követők, unaloműzés, fizettetős randik, lelkizős randik, egzisztenciafelmérős hosszú ismerkedés vagy éppen laza kalandozás. A férfi ilyen helyen maximum termék lehet. Még ha prémium termék, akkor is csak termék.

2021. márc. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem sikerült és még pár ismerősömnek is.
2021. márc. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az tudom érezni a helyzeted. Nőként ha matchem volt valakivel, akkor vagy soha nem írt rám, vagy ha én írtam rá, akkor néhány kínszenvedős mondat után elhalt az egész.

Én egy hónap után untam bele a dologba. Ha már érzed hogy kezd kikészíteni, akkor inkább hagyd abba. Ha túl sokáig vagy fent, csak belekeseredsz.

2021. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom az elottem szolokhoz.


A Tinder kb arra jo, hogy az elettol is elvegye a kedvedet, nemhogy a parkeresestol.


Ha pedig atlagos kinezetu ferfi vagy, akkor egyenesen onbizalomgyilkos.


El kellene tunnie minden valamirevalo ferfinak ezekrol az online platformokrol, es megvarni, amig a nok rajonnek, hogy csak a fuckboyok maradtak.

Ekkor pedig jonne az, hogy eszreveszik majd a szomszed Ferit, szimhazban/koncerten/kiallitason nem kuldenek el mindenkit a halalba, ha meg meri oket szolitani. Mert nincs ott az, hogy dehat matchelt velem a gorog felisten kinezetu helyespasi, igaz, hogy 3 napja nem irt nekem, de elolvasta az uzenetemet, szoval tuti szeret, biztos csak sok a munkaja :D

Eszrevennek, hogy nezdmar, a Maris unokatesoja bar nem egy adonisz, de bakker milyen muvelt es tanult, nincs amirol ne lehetne vele beszelgetni, orulok is, hogy elhivott randizni, vegre resztvehetek egy tartalmas beszelgetesben. Nem pedig lesajnaloan kirohogi a barinokkel, hogy hat nem is ertem, hogy kepzelte, hogy elhivott, hat ott van Tinder Tamas, aki nem egy olyan savanyuuborka,mint o mert a kepein is mindig csak ejtoernyozik meg raftingol, es egy het alatt, miota matcheltunk mar legalabb 5 mondatot sikerult helyesen leirnia!!! :D

2021. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem nőként van, hogyha össze is jön egy match, akkor sem írnak, vagy ha igen, akkor azzal kitörölhetem a seggem. Egy múltheti eset:

Srác: Szia

Én: Szia

És elhalt.

Köszönöm. :D

2021. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

"Normális ha valamivel jóképűbb férfiként a Tinderen kb 50+ match kell, mire legalább abból 1 nővel lesz is valami? És akkor még kapcsolatról nem is beszéltünk sajnos"


Mostantól nem fogok többet ezen nyafogni, ha tényleg "jó pasi" is így jár, mint én.


Facebook datinget próbáltad? Ott normálisabb nők vannak fent.

2021. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Netes ismerkedésben, főleg tindernél épp az a legnagyobb gebasz, amiért használni kezdik az emberek: a hatalmas választék miatt.


Mindig van másik.


"Helyes pasi? Jóóó, jobbra húzom, de azért megnézek még tizenöt másikat, hátha akad még helyesebb.

Matcheltünk? Jóóó, de közben van még tíz matchem, megnézem azokat is.

Rám írt? Jóóó, válaszolok, de közben párhuzamosan még másik öt csávóval beszélgetek.

Elhalt a beszélgetés? Na és, én nem erőltetem meg magam, mert van helyette húsz újabb."

És onnan kezdve, hogy valaki nem pakol bele valami minimális érdeklődést az ismerkedésbe, mert minek, mert jön helyette úgyis egy másik, szórakoztatóbb, meg még tíz, aki dicsér, bókol, húzza az agyat - na, onnantól kezdve halott az ügy.

2021. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!