Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem nem nézek ki rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem nézek ki rosszul, mégis mintha taszítanám a férfiakat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet az oka. A személyiségem szerintem rendben van, nem vagyok kifejezetten extrovertált, de barátságosnak mondanám magam és bárkivel el tudok beszélgetni. Mostanában persze még nehezebb ismerkedni, de előtte se nagyon ment, utoljára (és először) 6 éve volt egy rövidebb kapcsolatom, azóta semmi.
2021. márc. 7. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Hany eves vagy?
2021. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
82%

Szia :)

A helyedben, megkérdezném a barátokat, ismerősöket(főként az ellenkező német), hogy ők ezt, hogy látják, mit gondolnak, vane esetleg valami amin ha változatnál nagyobb sikered lenne? :)

Én például tudom, hogy baromi nehezen tudok nyitni a férfi nem felé, ez leginkább az önbizalomhiányomból adódik.

Nézz magadba, lelkileg, hogy állsz, biztos elfogadod e magadat úgy ahogy vagy, nem lehet, hogy bár Te barátságosnak gondolod magad, de esetleg a pasik felé egy komorabb énedet mutatod?

Közhely amit kost mondok, de én ha minden szempárt magamének akartam tudni akkor mindig a hajamhoz nyúltam. Levágattam, festettem és máris jobb lett a kisugárzásom, boldogabb lettem, ezáltal felkeltettem mások érdeklődését is. :)

2021. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

1. Lehet nem a férfiakat általában, csak azokat a férfiakat, akikhez te vonzódsz.


2. Lehet nem jársz el eleget otthonról, hogy elég férfival megismerkedj, akik közül lenne olyan, akinek kellenél. (Az eljárást nem a mostani időkben értem, hanem általában régebben is.)

2021. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Próbálsz ismerkedni? A kezdeményezésekre pozitívan reagálsz? Nyitott vagy új emberekre?
2021. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

2 eset lehetséges:

1, Nagyon nem vagy képben magaddal és teljesen más vagy, mint amilyennek gondolod magad. Simán lehet, hogy szerinted rendben vagy kívül, belül, de a környezeted menekül előled. A külsőt kép alapján lehetne véleményezni, a belsőt meg esetleg úgy, ha megmutatnál pár beszélgetést.

2, Az elvárásaid az egekben, a veled egy szinten lévő pasikra meg tojsz.

2021. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Hogy érted azt, hogy taszítod őket? Hogyan ismerkedsz? Hol ismerkedsz? Meddig jut el az ismerkedés?
2021. márc. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Valószínűleg nem a "veled egy ligában induló" férfiakra hajtasz és mivel nem vagy velük "egy szinten" így nyilván nem vesznek észre, mert nálad sokkal jobb (szebb) nőket megkaphatnak.

Ettől még te lehetsz szép, okos, aranyos, de lehet észre kellene venni a szomszéd Ferit, aki évek óta rólad álmodozik.

De ez csak egy tipp, viszont az esetek 99%-ban NŐKNÉL ez szokott lenni a probléma.

2021. márc. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Mutasd magad.
2021. márc. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

"...barátságosnak mondanám magam és bárkivel el tudok beszélgetni.":

Lehet, hogy az a beszélgetés tartalmilag a "small talk" kategóriába esik, amit nem mindenki csipáz, vagy olyanokkal is beszélgetsz, akik valójában nem akarnának (pl.: veled) beszélgetni. Mi van, ha kényszeres beszélgető vagy?

2021. márc. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
17%
Mit jelent az, hogy taszítod őket? Lehet,hogy a stílusod nem jön be nekik. Nálam évekig az volt, hogy a nők egyszerűen kerültek, pedig mindenki szerint jól nézek ki, rendes vagyok, kedves, aztán egy barátom rávilágított a lényegre és elmondta szerinte mi lehet a háttérben, ő nagy csajozó gép, igaza lett és azóta nekem több barátnőm volt mint neki, most meg komoly kapcsolatom van. Sajnos az ismerőseidet arra kell megkérni, hogy a negatív dolgaidat mondják el, akkor tudsz fejlődni.
2021. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!