Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokkal tovább élnek a nyugodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal tovább élnek a nyugodt pasik, akik 40 felett sem állnak be a sorba, hogy harcoljanak (vagy pitizzenek) a nőkért, aztán meg rommá dolgozzák magukat a családért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

A statisztikák szerint a magányos emberek hamarabb halnak, de ennek oka az, hogy ők depressziósak, nem törődik velük senki és sokuk alkoholista, láncdohányos (esetleg nyugtatófüggő - ez utolsó a magányos idősebb nőknél gyakori a legtöbb altatófüggő személy az idős-magányos nők közül kerül ki) is lesz.


Viszont az sem jobb amikor valaki 3 műszakozik meg még hétvégén is fusizik csak azért, mert 4 gyereke van és mindegyiknek kell az ájfón karácsonyra meg a nyaralás is egy félmilliós tétel. Itthon. Idegenben ez szorozható az adott országtól függően.

2021. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Inkább azok élnek sokáig, akik nem fognak nemtől függetlenül mindenkinek pitizni, meg azon aggódni, hogy ki mit szól hozzájuk. Alapból: Ha valakinek pitizni kell, az nem érdemel semmit sem.
2021. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Statisztikák azt mutatják hogy a házas férfiak tovább élnek, a házas nők viszont hamarabb halnak, szóval pont, hogy fordítva.
2021. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

3.


A statisztikát erősen rontja, hogy rengeteg az olyan még élő idős néni aki a háborúban vagy a Rákosi-éra (kádári megtorlásokkal számolva 1957 közepéig) alatt lett özvegy. És ők egy időben nagyon magas számot képviseltek, minden falu vagy lakótelep kötelező eleme volt valamikor a magányos idős nénike aki már 20 éve is egyedül volt és az akkori szabályok és "erkölcs" az újraházasodás/új kapcsolat ellen volt.


Mára ez eltűnőben van, de a statisztika nagyon lassan halad majd ezzel.

2021. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

1. Itt mondjuk az a megoldás, hogy bár párod és rajta keresztül családod nincs, de attól még ugyanúgy lehetnek mély családi és baráti kapcsolataid. Sokaknak vannak évtizedes régi jó barátai, vagy sok emberrel jól kijönnek és könnyen találnak barátokat. A családodon belül is pl lehetsz jóban másokkal, teszem azt neked nem lesznek gyerekeid, de a testvéreddel, az ő családjával és az ő gyerekeivel nagyon jóban leszel.


Az egyedül élők azért is halnak korábban, mert senkivel nem élnek egy háztartásban és ha rosszul lesznek, vagy otthon baleset éri őket, vagy bármi baj történik, akkor rengetegszer nem kapnak időben segítséget, ellenben azzal, akinek mondjuk a házastársa egyből észreveszi, ha valami baj van.

2021. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 azért egy barát, vagy egy random családtaggal sosem lehet olyan bensőséges, intim kapcsolatod, mint a házastársaddal... De ez mondjuk elég egyértelmű
2021. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Igen, mert a házastársadnak mondhatod nyugodtan, nyíltan, őszintén, hogy "Nézd csak de megdugnám azt a nőt", míg a legjobb barátodnak nem. Ja pont fordítva.


Egyébként értem miért mondod ezt, de szexpartnered, szexpajtid vagy valakid lehet addig, amíg vágysz a szexre és tudsz is találni valakit. 50-60 éves korodig.

2021. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem szeretnék személyeskedni vagy akármi, de érdekes gondolataid vannak. :) Nekem például eszembe sem jut, hogy bárki mással le akarnék feküdni... És valahogy a vőlegényem előtt merek önmagam lenni, el merem neki mondani minden egyes gondolatomat, mert tudom, hogy nem vet meg semmiért. MINDIG itt van nekem, számíthatok rá, mehetek hozzá, megvéd mások előtt és kiáll értem, vagy csak megvigasztal, ha arra van szükségem.

Helyretette az önképemet, értékesnek, egyedinek és utánozhatatlannak érzem magam, amióta ő van.

Kérhetek tőle tanácsot, ha nagyon rossz irányba indulnék valamiben, szól, de közben nem bánt meg.

Ha fáradt vagyok, rengeteg súlyt vesz le a vállamról, de hagy időt a barátaimmal is.

És mindez egy személyben, aki mindig velem van.



Szerintem nem pótolható barátokkal és szexpartnerekkel 🤗

2021. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

8.


És ez oda-vissza működik? Mert ilyet mindig attól hallani akivel törődik a másik, de fordítva vajon ugyanígy van-e?

2021. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5.


Ez onnantól bukik, ha nem nagyon vannak rokonaid (rosszabb esetben egyáltalán nincsenek egy idő után) vagy olyan jellegű baráti köröd van akik inkább csak amolyan felszínes haverok akikkel eldumálgatsz a munkában vagy elmész néha kávézni/sörözni/kajálni valahová.

2021. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!