Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlzottan Ragaszkodó lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan Ragaszkodó lányok! Nektek baj lenne ha a barátotoknak a ragaszkodásotok nagyon tetszene és viszonozná is nektek? Ha ő is minden percben csak veletek akarna lenni és minden módon kimutatná és viszonozná a szereteteket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert megfolytjatok egymast a túl sok szeretettel, ebből alakul ki a megcsalás, egy ilyen lánytól minél hamarabb megszabadulnék!
2021. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ahogy gondolod de én ilyen lányt szeretnék :)
2021. márc. 13. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom ilyen, félt tőle h sok lesz nekem de nem, nagyon élvezem. Persze elvan külön, nem hal bele ha kihagyunk akár egy hónapot, emiatt mégjobban tetszik.
2021. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen típusú vagyok. Mindig próbálok nem az lenni, hogy ne ijesszek el senkit, szokott is menni és változok is ebben. De jó azért ilyet olvasni, hogy vannak ilyen fiúk is és vágynak is erre, csak ahogy az első is írja, a túl sok ragaszkodás folytó is lehet.
2021. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én "megfulladnék" egy ilyen kapcsolatban, de ha nektek jó így, akkor miért érdekel mások véleménye?
2021. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak érdekel :)
2021. márc. 13. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én szeretnék hasonló nőt. Persze azért "énidő" is kell mindenkinek, de jóleshet ha naponta többször felhív, vagy ilyesmik.
2021. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nagyon sok időt töltök együtt valakivel, vagy éjjel-nappal ott van és egy nyugodt percem se lehet egyedül, az nem mindegy.

Nekem kell egy kis magány időnként. Meg persze ott vannak a barátnőim, családom, akikkel szintén időt akarok tölteni.

De ha nem lenne senkim se a páromon kívül, akkor is sok lenne, ha állandóan velem lenne. Mondjuk pár napig oké, de aztán vágynék egy szabad délutánra mondjuk, amikor azt csinálok egyedül, amit akarok.

2021. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mar van egy kutyam. Epp ezert imadom,h minden oercet velem akarja tolteni. 😊De mar az elettarsam is kezd ilyenne valni. 😊 👌
2021. márc. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Par ev mulva nem igy lenne......
2021. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!