Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az ideális társ számodr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális társ számodra? Nemet kort írjatok

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Akivel lehet humorizálni, nem vesz mindent komolyan, van benne élet és számíthatunk egymásra. Nem, nem azt írtam hogy szükségünk van egymásra mert az csak bezavar hanem ha valami kaka hullám van és épp valami támasz kéne akkor támogatjuk egymást.

Külsőleg fogalmam sincs. Legyen velem egymagas vagy alacsonyabb, haja tök mindegy,a kisugárzás fog meg engem. :) 23/F

2021. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ilyen.Hasonló a hasonlónak örül,de én nem szeretem magamat.Az ellentétek meg nem vonzzák egymást,lásd a mágnes pólusait.
2021. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Bocs lemaradt,38/F.
2021. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Intelligens, művelt, férfias, jó fej. Legyen humorérzéke is és jókat tudjunk beszélgetni órákon keresztül mindenről. Kölcsönös szexuális vonzalom nyilván alap...

N 43

2021. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Ő is csak szexet akar, mint én, tehát 0 közös program, barátoknak, ismerősöknek, családtagoknak, rokonoknak bemutatás, együttélés, házasság, gyerek stb. Kölcsönösen és nagyon erőteljesen vonzódjunk egymáshoz, kívánjuk egymást, működjön a kémia + neki a cerka is. (29/N)
2021. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Intelligens, humoros, őszinte.

Ne akarjon megváltoztatni és az exei mintájára átformálni külsőleg/belsőleg.

Ne akarja rámerőltetni, hogy találkozzak a barátaival, rokonaival.

Ne legyen igénytelen, legyen valamennyire sportos.

26/N

2021. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a közhellyel tudnék erre a kérdésre válaszolni, hogy szeret és elfogad olyannak, amilyen vagyok a gyerekeimmel együt. Nem akar megváltoztatni és szexuálisan is vonzódik hozzám, amit tettekkel bizonyít is, amellett, hogy nagyon jól el lehessen vele beszélgetni is. 39N
2021. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem sérteget, provokál, nem ordítozik, nem üt meg, nem csal meg, nem szid mindent és mindenkit, nem részeg délutánonként, nem utasítgat, nem zsarol, nem úgy szeret szexelni, hogy nekem fájjon.
2021. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, jelentkeznél?
2021. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek nagy igényeim.

Legyen nő, olyan nő aki mindig is az volt. Heteroszexuális férfiként azt hiszem ez nem nagy elvárás.

Szeressen, fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Úgyis idomul a két fél egymáshoz egy kapcsolatban, szóval erővel nem kell a másikon változtatni. Ezekből következik, hogy legyen benne kompromisszum készség.

Külsőre annyi, hogy ne legyen elhízva. Ha egy kis fölösleg van rajta az még tetszik is nekem, de csak eg bizonyos mértékig és ha jól oszlik el.

Ne legyen csúnya arca, nekem tetszen.

És a legfontosabb: ne csaljon meg, legyen hűséges. Ha már nem akar velem lenni akkor mondja meg őszintén, nyíltan és szakítson tisztességesen.

26F

2021. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!