Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb ha már elfelejtem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha már elfelejtem hogy családom legyen?

Figyelt kérdés

26 vagyok, és senkim nem volt eddig. Nem találok hozzám illő párt, de ennyi idősen eléggé gáz már, mert tényleg senkim nem volt még rövid kapcsolat sem.

F


2021. márc. 14. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek egy férfit, akinek 29-30 évesen lett először barátnője. Hát nem nem néz ki túl jól. Találta egy nőt aki hozzá hasonló (alacsony, kicsit tömzsi, nem túl szép, de kedves arcú), azóta vannak gyerekeik, és egy közös vállalkozásuk.
2021. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Annyira imádom mikor a segítség és a biztatás helyett, inkább lehúzzák egymást, komolyan. Annyira csodálatos ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás.
2021. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6%
Komolyan se szépek nem vagytok, de ezekszerint még belülről is rohadtok, aztán csodálkoztok, hogy nincs nőtök. Nevetséges.
2021. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Ki csodálkozik? Megmondták,hogy ocsmány vagyok én elfogadtam! Az meg máskérdés,hogy minden nő még a dagadt rusnya tehén is a pénzre megy!
2021. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy elkésve. Szigorúan nézve van még 20 éved családot alapítani.
2021. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Na, megjött a 14-es a "minden nő a pénzre hajt " nyomorult:D Ha nem csodálkoznál, akkor nem írnl ki minden nap egy nőgyülölő kérdést.
2021. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%

Fölösleges hitegetni a kérdezőt, akkor sincs már esélye. Ez a kor már a családTERVEZÉS időszaka.

Nővérem 22 évesen jött össze a jelenlegi párjával, úgy hogy előtte volt már pár kapcsolata. 28 évesen házasodtak és nemrég megszületett az első gyerekük. Most 30 ő és a férje is. Ez így normális.

Ha a kérdező most kezdi el egyáltalán az ismerkedést, ezen folymatok megtsmuláság akkor kb. 15 évvel le van maradva. Szóval 40 éves korára talán eljutna odáig, hogy legyen egy felesége. De ez is csak akkor ha hirtelen olyan átalakuláson menne keresztül, hogy "normális" ember lenne belőle aki tud ismerkedni, képes párkapcsolatot kialakítani és fenntartani stb.

Erre pedig kevés esély van.

Ráadásul ha eddig nem ment az jó eséllyel a torzult, megnyomorodott személyisége és/vagy a taszító külső miatt van. Ez 30 és 40 éves korára csak rosszabb lesz, nem jobb.

Egyedül pénzzel, státusszal, hatalommal tudna kompenzálni.

Ha a személyiségét szeretné "normalizálni", fejleszteni ahhoz is rengeteg pénz kell, mivel jó eséllyel szakember segítsége kell már, ami nem olcsó.

2021. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező ne hallgass ezekre a megkeseredett nyomorultakra. Nem késtél még le semmiről!
2021. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%
Elmondom,hogy nem szoktam kérdéseket kiírni! Minek tenném? Nekem nem lesz jobb és attól még a nők ugyan úgy riban..ok! :)
2021. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%

Annyira de annyira írnék valami motiválót.. valami biztatót! Neked azért még van esélyed. 26 éves vagy. Én 37 és nő...

Kb a nullával egyenlő, hogy családom legyen. Én ugyanis nem vallom azokat a nézeteket, hogy húúúúú szerelem, fél év után gyerek. Borzasztó felelőtlenség szerintem..

Véleményem szerint azért kell egy pár év, mire azt mondom, hogy na, lehet gyermeket vállalni. Tehát az összeköltözés után azért minimum 1-2 év. És az összebútorozást sem forszírozom hamar. Ezek alapján én már elkéstem. Csak azért meg nem vállalom be (ha netalántán lesz kapcsolatom), hogy legyen egy gyerek.

2021. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!