Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó hiánya párkeresést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó hiánya párkeresést komolyan befolyásolja?

Figyelt kérdés

Pl. autóban is lehet randizni? Most hogy minden zárva.


Az is eszembe jutott hogy amikor a nő beül autódba az kicsit már olyan mintha az otthonodban lenne. Az autó olyan kicsit mint az otthonod kiterjesztett része. Hiszen pl. nem engedsz bele akárkit.



2021. márc. 15. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Bp-en nem, azon kívül igen.
2021. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl van autóm, de nem érdekelne, hogy a másiknak van-e. Meg sem fordulna a fejemben.
2021. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Igen. Akármilyen pasi vagy, mindenképpen negatívum, ha nincs autód, jogsid. Azért még sosem utasítottak el egy férfit, mert volt autója. Ha egy csajt ez nem érdekli, akkor maximum semleges neki, hogy a férfinek van kocsija. De fordítva rengeteg van, hogy egyesek ebben mérik a felnőttséget, önállóságot például, hogy valakinek van-e jogsija, kocsija.


Érted mert ismerkedéskor mindenki csak a felszínt nézi. Azzal nem lesz csajod, ha van a bankban 10 milliód. Azzal lesz, ha van egy 10 milliós kocsid. (Mármint nem úgy értem, ha minden pénzed az a 10 millió. Ez most csak egy példa volt.) Sok nő megideologizálja, de azokat még legalább kicsit tisztelni tudom, akik simán őszinték ezzel kapcsolatban, hogy nekik miért fontos, hogy a férfinak legyen autója.

2021. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Nálam egy kicsit igen. Nem szeretek tömegközlekedni. Nekem van autóm,de nem lenne annyira jó, ha ìgy nekem kéne mindenhova fuvarozni a páromat állandóan. Látok ebben a családban is példát. Plusz itt a feleség nem is fizet bele a benzinpénzbe
2021. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

4. Szerinted ha neked van autód és a párodnak nincs, akkor neked kéne mindenhová furikázni őt? Én úgy képzelem, ha ő eddig is magától megoldotta a kocsi nélkül (tömegközlekedés, bicaj) akkor ezután is megoldaná és csak akkor menne kocsival, ha együtt mentek valahová.


Vagy én vagyok a naiv, hogy ezt a normális viselkedést feltételezem? :D

2021. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne, van-e autója, én pl inkább bkv-zok.

26/L

2021. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

5.-ös. Én a környezetemben ezt látom,természetesen nem feltételezem azt,hogy minden pasi ilyen. Nem mondanék kapásból nemet, csak fenntartásaim lennének. Természetesen ha megkér,elviszem bárhová, csak én azt vettem észre ,hogy az emberek többsége egy idő után ezt kihasználná és az én dolgomat húzná keresztbe az, hogy éj furikáznám.

Mégegyszer kiemelem csak a biztonság kedvéért,hogy ez az én tapasztalatom,nem mondom,hogy mindenki 100% ilyen.

2021. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

Manapság az internetnek hála összement a világ, és olyanokkal is lehet ismerkedni akikkel a való életben soha nem futottunk össze. Csakhogy oda is kell jutni, és a tömegközlekedés, pláne hétvégén mikor az ember tud találkozni a másikkal eleve körülményes, és azért gondoljuk bele, hogy mennyire tönkre tudja várgni a randit ha a kiszemelt nőnek kell kijönni elénk a buszpályaudvarra. Esetleg pont kocsival, és még ő fuvarozgat.

Imerősi körömben van olyan nő panaszkodott, hogy nemigazán örül annak, hogy a pasijának, vagy volt pasijának nem volt jogsija. Egyszerűen nyűg volt, hogy még azokat a dolgokat is amiket a pasi el tudott volna intézni, mert kellett a kocsi, még azok is rá maradtak.

Egyik kolléganőm meg most jár, pasija is állítólag elkezdte, de nem tudta letenni.

A fickó meg azzal poénkodott, hogy majd hordhatja pecázni ha levizsgázott. Nos nem legjobb vicc volt.

2021. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Csak a személyiség számít.
2021. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
7es vagyok. Meg még eszembe jutott,hogy pl mi van ha falun laktok és valami otthoni balesete lesz a lánynak aki kocsival és jogosítvánnyal rendelkezik. Mire kiér oda a mentő(természetesen ha nem életveszélyes az eset) addigra már rég bevihette volna a kórházba a párját a férfi autóval. Igaz,nincs oda írva a kérdésbe,hogy jogosítvány sincs-e, de ez akkor is egy elég nagy hátrány lenne. Egy 300-500 ezres autó azért a mai világban nem óriási összeg. Ha valakinek erre nincs pénze,azzal családot sem lehet tervezni.
2021. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!