Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon ezek a kiírások sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oneswfanboy kérdése:

Badoon ezek a kiírások sok csaj adatlapján,pl( nevettess meg, légy kreatív, meg éhes vagyok, együnk valamit, unatkozom írj rám) ezek a tanyasi bölcsességek... Szóval ezeknek mi értelme van komolyan? Szinte mindegyik csajnak kivan írva ez.

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem sok, de annak sem, amikor felsorolják a saját vagy elvárt tulajdonságokat, mint egy bevásárlólista.

Leginkább azt mutatja, hogy nem tud jó profilt összeállítani.

2021. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja, azt én is bírom amikor fel van sorolva nekik, hogy miket vár el meg minden.... Na de ő mit tud nyújtani? Sok csaj semmit se nagyon. Sehol semmi kb. Nekem egy kis infó is elég a csajról, csak normálisan legyen ott az adatalapján, az már egyből szimpatikus valakinél. A többi meg úgy is kiderülne később ha szimpik lennénk egymásnak.. De lényegtelen a legtöbbel kuka a beszélgetés kb... A legtöbb csaj csak úgy van a Badoon, keringenek mint gólyafos a levegőben.
2021. márc. 15. 19:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sablon, a fele kreált acc, gépies.
2021. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én személyes kedvencem az a hőzöngés, hogy aki csak megszívezi őket, de nem ír nekik, azt a férfit tiltani fogják. Ilyenkor csak azt szoktam magamban kérdezni, hogy ha viszont ők nem szívezik vissza a férfit, akkor ugyan minek írjon nekik az illető? Amúgy a legtöbb társkeresőn ez megy, a normális üzenetekre sem reagálnak, nem lehet velük érdemben kommunikálni. Amúgy pont Badoo-n esett meg velem, hogy egy lánnyal létrejött a kapcsolat, írtam neki, de nem is reagált, aztán meg már nem láttam őt a kapcsolatok között. Egy másiktól meg értesítés jött, hogy csevegni akar velem. Írtam neki, de ő sem reagált. Ezek csak unaloműzőnek meg egófényezőnek használnak minden társkereső oldalt, a valóságban szerintem nagyon kevés nő gondolja ott komolyan a társkeresést, de azért ők sírnak, hogy a mai világban milyen nehéz egy nőnek társat találnia.
2021. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
badoo egy förtelem. társkeresés bugyrainak legalja.
2021. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Badoon ha 100 nőből 1 visszaírt nekem (nem vagyok ronda)
2021. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan beállítható dolgok, valahol a profilodon ki tudod választani ezeket.
2021. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyen hülyeségeket kiírnak, azokat alapból kerülni kell. Az ilyenek semmitmondó emberek, akikre akár csak egy mondatot is kár vesztegetni. A "nevettess meg", "légy kreatív" olyan, mintha udvari bolondot akarnának csinálni a férfiakból, és szórakoztatásra vágynának. Ez már eleve gáz, mert amelyik nő komolyan gondolja, az nem azzal indít, hogy a férfi szórakoztassa őt, hanem egy normális üzenetre is reagál. Az "unatkozom, írj rám" megint csak gáz, hiszen ha valaki tényleg társat keres, az nem unaloműzésből van fenn, ráadásul ez is olyasmi, mintha udvari bolondot keresne az illető a saját szórakoztatására. A baj csak az, hogy semelyik társkeresőn sincs túl sok olyan nő, aki értelmes, normális lenne, és aki komolyan ismerkedni szeretne.
2021. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez így van sajnos....
2021. márc. 15. 20:15
 10/20 anonim ***** válasza:

Ezt tobb posztban irtam, szerintem a badoo ma a legalja lett. Olyan 4-5 eve meg tok jo volt, de ma kb napisz..r szinvonal.


Tobbseg kapcsolatot nem akar, max legyen neten valaki, aki elszorakoztatja.

2021. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!