Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi, hát mondhatjuk azt hogy csak haverkodunk , bár már történt köztünk csók meg ilyenek.

De én szeretnék tőle többet, mondjuk örülnék ha elhívna randizni , így már célozgattam rá , de még nem hívott el sehova. Csak házibuliba. Mit tudnék tenni? Én 22, ő 27. Meg nem nagyob bókolgat nekem. Pedig úgy örülnék neki. Engedjem el ezt az egészet? Vagy van némi remény?



2021. márc. 15. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Felejtős. Ha akarna valamit, már rég megtette volna.
2021. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hívd el kettesben találkozni, ne célozgass. Ami számodra egyértelmű, lehet másnak nem az. Remény mindig van, ha teszel valamiért, ha csak vársz, reménytelen a dolog.
2021. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ő mondta hogy meg akar ismerni
2021. márc. 15. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor hívd el valahova, beszélj vele nyíltan mert lehet hogy más oka van amiért nem kezdeményez. Lehet hogy nem veszi észre a jeleket, vagy azt hiszi hogy foglalt vagy, vagy esetleg neki van más az életében. Mi férfiak sokkal nehezebben tudunk tájékozódni az általatok küldött jelekből mint azt gondoljátok. A nyílt kommunikáció legjobb, de persze nem biztos hogy jó az se ha túl nyomulós vagy. Csak hívd el valahova kettesben és célozgass neki hogy milyen lenne együtt vagy valami
2021. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom melegeknél hogy van ez. Hagyd, hogy ő hívjon.
2021. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Hol írta hogy melegek?
2021. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂

Nem vagyok meleg , nő vagyok és hetero. 🤣

2021. márc. 15. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Én meg megijedtem hogy én vagyok a meleg kategóriában 😅
2021. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csók történt, de ez neked "haverkodás"? Én vagyok régimódi aki a csókot a szerelmhez köti? Elfogadom, ha igen, de furcsa nekem, hogy manapság a kettő nem jár kéz a kézben.
2021. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Csókot szerelemhez? Sose csókolóztál buliban részegen senkivel? Vagy első randin mert bejött a másik de utána nem alakult semmi? A csók a vonzódás jele is lehet, nem feltétlenül kell érzelmeket vinni bele szerintem. De nálad lehet hogy más.
2021. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!