Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok jóképű, hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jóképű, hogy lesz így barátnőm?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2021. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Írhatnám a szokásos szöveget, amit többen szoktak,hogy majd a belső tulajdonságaiddal, meg stílussal találsz meg bla..bla.. De az igazság az, hogy jóval nehezebb, mert ez a belépő, hogy legyen egy előnyös külsőd, majd ezután lesz csak fontos a belsőd.
2021. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2021. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Barnabas333 ***** válasza:
71%
Ha alacsony is vagy, nem vagy sportos és nincs sok pénzed akkor sehogy. Egy szörnyfejű férfi, 43év tapasztalat van mögöttem...
2021. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Olyan aki tetszene, sehogy.

A jobb nők, akik néznek ki valahogy, mind le fognak koptatni, akármit is csinálsz.

Mindig meglesz a kamu kifogás, miért nem vagy jó nekik.

Ronda vagy kövér lányoknál lehet esélyed csak.

2021. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 180 vagyok
2021. márc. 16. 22:15
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy az ilyen kerdesekre pontosan milyen választ is vannak az emberek. Ha körülnézel az emberek nagy része maximum átlagos vagy inkább alatti, és mégis valahogy mefoldják.

Csomó ilyen és ehhez hasonlóan platformon lehet látni, hogy az emberek a külsőleg előnyös személyeket mint valamilyen más állatfaj kezelik, és csak ezek alapján a kategóriák alapján látják a külvilágtól. Nem mondom, hogy nem számít a külső, mert nyilván de. De azon kívül egymillió más dolog is, és mindenkinek vannak valamilyen defektjei meg szarságai, és ha ezeken nem tud túllépni az az igazán destruktív és taszító.

2021. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Relatív, hogy mi a jóképű. Valakinek Te leszel a legjobb. :)
2021. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

"a külsőleg előnyös személyeket mint valamilyen más állatfaj kezelik"


Az a gond, ha nem vagy te is ilyen, nem vagy velük egy ligában és kész.

Próbálkozni lehet, de az esélyed az majdhogynem nulla.

2021. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Rendben, de az embereket a külsős kívül ezer más szempont alapján be lehet kategorizálni. Viszont bizonyos emberek fejében mintha csak ez az egy dolog létezne, annyira rá vannak erre csavarodva.
2021. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!