Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép nőnél lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nőnél lehet esélye átlag alatti kinézetű pasinak, ha nem dúsgazdag?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a legszebb pasi és nekem a legszebb csajok jönnek be ezért is vagyok 30 évesen szűz. Melléje gazdag sem vagyok nincs ájfon, autóm, sőt még házam sem, mert a szüleimmel élek.


Gondolom egy dúsgazdag csávó akinek Mercedes G65 AMG van vagy hasonlóak beúszna náluk az én kinézetemmel is, de inkább kérek tanácsot tőletek.



2021. márc. 18. 08:52
A kérdező szavazást indított:
csak jóképű pasi jöhet szóba
átlag alatti és szegény is lehet
átlag alatti csak akkor, ha gazdag
48 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
#napiprovokatív is megvolt, köszönjük.
2021. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
nem értem... miért gondoljátok sokan azt, hogy nektek jár a tökéletes nő, ha ti még az átlagos szintet sem nagyon tudjátok megütni? szerintetek nekik varázsütésre jön a szépség?
2021. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Feltételezem, hogy szimpla provokatív kérdés, de azért lássuk.


Mivel neked is a szép jön be, ezért a lányoktól sem várhatod el, hogy olyan pasival jöjjenek össze, aki nem jön be nekik.

Emellé anyagilag sem tudsz 30 évesen felmutatni semmit, ami nagyon gáz. EMELLÉ 30 évesen már illene normális szexuális kultúrával rendelkezned, hogy kielégíthesd a barátnődet, de ez is off.


A leírtak alapján lejön az is, hogy a személyiséged is pocsék (30 éves szűzként irreális elvárásokat támasztva a gyakorikérdésekre írogatsz ki kérdéseket azzal kapcsolatban, hogy lesz-e szép barátnőd), szóval sok jóra ne számíts!

2021. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól is függ kedves kérdező, hogy mi az ami neked nagyon szép. Mert mindenkinek más jön be. Lehet, hogy amit te szépnek tartasz, az nekem vagy másoknak bűn ronda 🤷‍♂️
2021. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Egy normális lány lehet, hogy összejönne ilyen pasival, de amilyen csaj a kulcsszavaid alapján kell neked, úgy inkább jobban teszed, ha meggazdagszol.
2021. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Na mutasd azt a nagyon szép nőt. Vagy legalább egy hasonlót.:)
2021. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%
lehet.
2021. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%
Felejtős. Egy szép nő elég nagy részből tud válogatni magának. Miért is választana téged, ha választhat egy jómódút?
2021. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%
a szép nők sem kellenek másra mint pár menetre... szóval ha rendes, figyelmes, jó az ágyban, engem már az sem érdekel, ha csóró...
2021. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%
kamuuus
2021. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!