Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért „udvarol” ha közben meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért „udvarol” ha közben meg akar változtatni az exei mintájára?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, 32 éves 10+ ex-el, pár hónapja mondogatja, hogy randizhatnánk. Általában kedves, aranyos stb, viszont néha tök váratlanul elejt egy beszólást, amit ő talán nem is annak szán, én viszont annak érzem, és átértékelem tőle az egész kapcsolatunkat.

Pl: én nem úgy öltözök, mint a korombeliek, az ő exei ezt és ezt hordtak. Huszonéves vagyok, teljesen átlagosan öltözök, sokan meg is dicsérnek, hogy csinos vagyok. Volt hogy ő is megdicsért. Néha megkapom, hogy az egyik exe hogyan szeretett sminkelni, én miért nem sminkelek jobban. Belsőleg szintén szokott kritizálni, én otthonülős vagyok, ő azt nem érti, miért nem járok el ide-oda.

Megértem, hogy nem én kellek neki, de akkor meg miért hív randira? A barátaival egyébként a covid ellenére hetente összejár, engem sosem hívott el, és konkrét randi időpontot sem ajánlott még. Ha meg csak szexre kellenék, miért kell mellé a körítés, miért nem lehet egyenesen megmondani?

A legjobb tippem, hogy nem talál jobbat, addig meg beérné velem is.

Valaki segítene értelmezni ezt a viselkedést?



2021. márc. 20. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kellene megkérdezned. lehet izgalmas lenne neki egy nőt a saját képére formálni.
2021. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az van, amit gondolsz. Tartalék vagy a szabadidőre.
2021. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik.
2021. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Értékeld át a barátság fogalmát magadban, mert ez nem az. Azokat nem fikázzuk le, próbáljuk átalakítani és nem dugjuk meg a ló helyett...
2021. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsóval nem értek egyet, barátnak jó. Bármi bajom van, felajánlja hogy segít, meg lehet vele beszélni a problémákat, meghallgat. Viszont ahogy a kérdésben is szerepelt, párkapcsolatra valószínűleg nem lenne jó.
2021. márc. 20. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar változtatni, akkor ne is kezdj vele párkapcsolatot. A párkapcsolat pont arról szól, hogy elfogadjuk a másikat, úgy ahogy van.
2021. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 persze, valamit meg kell tennie, ha már így viselkedik... De ez is csak a saját érdeke.
2021. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek az egész arra megy ki, hogy majd ha egyszer épp ahhoz lesz kedve, elhív valahova, hogy utána dugjunk egyet? Aztán ha jó, esetleg hív ha olyanja van, ha nem, akkor meg felszívódik?
2021. márc. 20. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell feltétlenül ilyen inkorrektséget feltételezni róla. Lehet, hogy amúgy egy normális pasi, csak nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Vonzónak talál, de úgy sejti, hogy nem illenétek össze.
2021. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%

Lehet velem van a probléma. Ha valaki tetszik, akkor úgy tetszik nekem amilyen. Ha valaki meg nem tetszik, akkor nem tetszik. Akkor nem hívom randira.

Annyit akartam mondani, hogy ebben a helyzetben szerintem tirpákság beközölni neked ilyeneket. Ne versenyeztessen téged az exeivel, hanem vagy szeret úgy ahogy vagy, vagy a haverságnál nem érdemes többet erőltetni.

2021. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!