Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elliot Rodger története szembe megy egyes incelek állításával miszerint a nők kizárólag pénzes illetve jóképű férfiakkal ismerkednek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom ki ő, de elég sok történet szembemegy az incelek életfilozófiájával.
2021. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mihalik Enikő házassága szembe megy egyes Q-k állításával, miszerint a férfiak kizárólag szexre mennek.


Érzed, mennyire ostoba felvetés ez? A tied is pont annyire az.

2021. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Neki biztos volt valami pszcihés problémája.
2021. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az incelek egy kis alternatív valóságban élnek, azzal minden szembemegy, de ez nem zavarja őket.
2021. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, engem lehet incelnek mondani, de én pont azt vallom, hogy fontos a tökösség, magabiztosság, jó duma, jó kiállás, humor, beszédesség egy férfinál, ha vonzó akar lenni a nőknek (ha nem vagy szó szerint százmilliomos, vagy szupermodell, de ők a férfiak kevesebb, mint 1%-a szóval most ne velük foglalkozzunk). Mivel nekem ezek a belső tulajdonságok nincsenek meg, nem is vagyok népszerű a nőknél. Akkor is, ha külsőre vagy anyagilag rengeteg nő számára bőven elfogadható szinten vagyok.
2021. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

A srác mentális beteg lett...

Én azért sajnálom, mert emiatt a rohadék betegség miatt ártatlan embereket ölt meg.

2021. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

E. Rodger nem jokepu, mert kerekded vonasai vannak, nem lapatallu, kockafeju.


Abban a kozegben penzesnek sem volt mondhato, amiben elt, mert nem a Tisza- kezdetu vadrezervatumok egyikehez kell merni, hiszen nem oda volt valosi. Ha ilyen vagyonnal mondjuk egy kelet-javai faluba szuletett volna, nem lett volna incel :)



36F incel

2021. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom is őt, hogy nem ismertem még amíg élt, mert elhoztam volna ide Kelet-Európába és egy fesztiválszezon alatt annyi nőt kapott volna, akik valósággal rámásztak volna, hogy nem csak a szüzességét veszíti el, de kiég a sok puncitól.


Ahogy a 7-es mondja, a saját közegében nem számított gazdagnak. Meg van az a szint, ahol már nem csak az alap, hanem a luxusszükségletek is adottak soha nem tapasztalták meg, milyen megdolgozni a pénzért, így számukra az ilyen Jeremy Meeks meg Flo Rida meg 50 Cent az, aki bejön.


Érdemes megnézni a Wassup Rockers című filmet. De aki nem akarja az egészet, annak egy jelenetrész: https://www.youtube.com/watch?v=5smZZ1KgvWw#t=47m50s


Larry Clark nagyon valósághűen ábrázolja a gettóban élőket és ez bizonyos eltérésekkel nálunk is hasonlóan van. Vendéglátásban, szórakoztatóiparban dolgozók szerintem tudnának mesélni, mennyi gazdag budai kiscsajt húzogattak meg ilyen vidékről felvonatozott suhogónadrágos senkik meg mennyit csinálnak meg afrikai bevándorlók. Aki meg élt kint mondjuk Angliában, annak meg Magyarország még a lejtő tetejének tűnik ahhoz képest, ami ott ment a bárokban.


És amúgy az a paradoxon az egészben, hogy apuci pénze nélkül olyan örömmel húzna a kicsit pénzes normális pasihoz is, de mivel apuci alátett mindent, ő meg nem tudja értékelni a pénzt, az kell, ami az izgalmat jelenti számára. Ami kitörést jelent a betáblázott "hercegnői" élet mellett, a szolfézsórák, a lovaglás meg az összes többi mellett. Egy igazi lázadó gettószökevény, mert már megcsömörlött az ápolt, metroszexuális szépfiúktól.


Van az úgy, mikor a nő is ráun már a sok Zac Efronra meg Nate Archibaldra és jó jönne már egy kis Jeremy Meeks vagy 6ix9ine.


Szóval egy Elliot Rodgernek nem csak azzal kell megküzdenie, hogy a nála magasabb, izmosabb, lapátállú szépfiúk elveszik a potenciális barátnőket, hanem azzal is, hogy a potenciális barátnő, az a kis ártatlan virágszál a gettóból érkező senkiházi börtöntöltelék nőverő állattal is hamarabb összejön, ha csak egy-két kósza kalandra is, mint vele, az érzékeny lelkű, meg nem értett fiúval. Aki tudna bármennyi prostituáltat venni, luxusprostit is, de ő VALÓDI ÉRZÉSEKRE VÁGYIK, amit semennyi pénzből sem kaphat meg.

2021. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek a tekintetére van írva, hogy egy pszichiátriai eset, férfiban hiába Ronaldo-alteregó, mondjuk, vagy Aleksander Skarsgard, akkor is baxhatja, népiesen szólva. Nála is ez volt, hogy hiába volt relatíve helyes arcú, sütött róla az unszimpátia.
2021. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.


Ronaldo-nak is van egy nemi erőszak a háta mögött, mégse nagyon cseszegeti senki. Miért? "Há' mer' jó focista azé'"


Ráadásul 2009 környékén amikor ez történt, akkor nem ezzel volt elfoglalva a világ, hanem a gazdasági válsággal meg James Cameron baromságival. Ma ugyanezért kb. meghalna (jogosan). Ehelyett mi történik? Semmi. Milliókat adnak a retkes, átizzadt focimezeiért, és a nők egy része kb. odavan érte. Ugyanilyen bűnökért sok más híresség megy a levesbe. Miért ez a kettősség? A jó focistának mindent lehet (ez már 60 éve is így volt), a jó színészre viszont a normál törvények vonatkoznak?

2021. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!