Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is kimaradt az életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kimaradt az életéből az, hogy valaki odáig legyen érte?

Figyelt kérdés

Nem rinyálni szeretnék csupán elgondolkodtam azon, hogy fiatal koromban mennyire nem éreztem senkitől azt, hogy érdeklődne felém, hogy belém szeretett volna valaki.

Hogy valaki úgy igazán akarjon engem és odáig legyen értem. Mint ahogy más nőknél, ez a figyelem a másik nemtől, nálam kimaradt.


Nőként írom ezt. Biztos én is hibás vagyok ebben, mert kevésbé voltam nyitott személyiségű. Ez tény. De ez fiatal koromban volt, tiniként.

De hogy felnőttként már változtam ebben és még mindig nem éreztem egy férfi felől se azt, hogy úgy igazán akarna engem. Voltak kapcsolataim de ott mindig azt éreztem, hogy én akarom őt és én szeretek igazán. Aztán vége is lett de más miatt.


A lényeg, hogy nagyon hiányzik az, hogy azt érezzem a másik felől, hogy valóban kellek neki.


Erőltetve biztos nem lehet ezt elérni.

De milyen tippek vannak arra, hogy valaki érdeklődését felkeltsem? Nem szexuálisan értve (illetve nyilván nem csak ez lenne a fontos) Azon kívül, hogy mindig érdeklődő voltam figyelmes. Próbáltam a másik kedvében járni.


Más is érez hasonlóan?

Mit lehet még azért tenni, hogy valaki úgy igazán belém szeressen? Tudom erőltetni nem lehet. De, valahogy úgy érzem én is hibás vagyok ebben, de most már azt nem tudom, hogy hogyan lehetne jól csinálni.


Mi a titok abban férfiak, hogy egy nőt igazán megszerettek annyira, hogy ne kelljen más nő? Csak ő.



2021. márc. 21. 12:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
nincs titok, szerencse kerdese csak, hogy talalkozol-e ilyen emberrel vagy sem. illetve nyitottnak is kell lennedrad, kicsit szitani a dolgot, mert kulonben ha elzarkozol, akkor nem lesz erted odaig.
2021. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Érdekelnek a válaszok, tippek.
2021. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Van aki nagyon okos, van aki csinos, van aki nagyon kedves. Sok oka lehet, ha odavagyunk egy nőért.
2021. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy mostanában ez nem nagyon megy senkinek. Rengeteg kérdés van itt azzal kapcsolatban, hogy pár év után megunják egymást az emberek, mintha a kapcsolatok is felpörögtek volna ugyanúgy, mi az egész világ. Sőt na sokan már kapcsolatot sem szeretnének, nehogy már valaki beletrollkodjon az ő kis nyugis életükbe. Meg alkalmazkodni kell hozzá és egyéb nyalánkságok. 🤷‍♂️
2021. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy elég szexi és szép. Nem kell túlbonyolítani, értem se rajongtak igazán soha. Ha Palvin Barbarák lennénk, meglenne a rajongótábor. A belső értékekért nem rajonganak a férfiak, max. feleségül vesznek.
2021. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, hány olyan lányt látok az utcákon kézen fogva sétálni a párjukkal és nem közelítik meg a Palvin Barbi vagy egy Kaia Gerber szintet, egyáltalán nem szépségen múlik a dolog erre én is kezdek rájönni hanem a mosolygáson és nyitottságon. 23/L
2021. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%

Én pont ilyen férfi vagyok.

Amióta élek azt a nőt keresem akit életem végéig szerethetek és boldoggá tehetek :)

2021. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat

4 es válaszoló ezzel egyetértek. Valami tényleg megváltozott. Az emberek inkább már mintha csak használnák egymást mint egy megunt telefont vagy zsebkendőt.

De azért szeretnék hinni, hogy van még igazi párkapcsolat

2021. márc. 21. 13:36
 9/37 A kérdező kommentje:
És igen kell hozzá szerencse is. Nem kevés
2021. márc. 21. 13:36
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

6-os, én nem mondtam, hogy nem lehet párkapcsolata egy átlagos nőnek, sőt...

Szerinted a kézen fogva sétálók közül hány nőért rajong igazán a párja? 18 éve egy percet se voltam szingli, de soha egyik partnerem se rajongott értem, illetve de igen, egy valaki, de ő meg nekem nem kellett.

2021. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!