Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb pasi csak laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb pasi csak laza kapcsolatot keress érdemes ebbe bele menni vagy inkább várjunk olyanra aki majd komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

#pasik#2021#sex#szerelem#várakozás#nők#vélemények
2021. márc. 22. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én néha bele szoktam menni, amíg nem találok olyat, aki párkapcsolatra érdemes. Elvégre olyan férfit találni évekbe is beletelhet, de ettől még nem szeretnék szex nélkül élni.
2021. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
Ha ezt tapasztalaod, akkor valószínűleg el vagy hízva.
2021. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 első vagyok, én vékony lány vagyok, mégis sok pasi csak szexelni akar. Nem csak velem, hanem úgy alapból csak szex érdekli őket, lehetőleg minél több nővel.
2021. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én se vagyok el hízva de én is azt tapasztalom, a társkeresőkön hogy a pasik csak laza avagy barátság extrákkal kapcsolatot akar egy se komolyat.
2021. márc. 22. 11:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem keresek 'laza kapcsolatot', az más kérdés, hogy általában olyan lányokkal ismerkedem meg, akikkel max ezt tudom elképzelni, de alapvetően nem erre vágyom, hanem komoly kapcsolatra, csak hát ott már nagyon nem mindegy, hogy kivel.
2021. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 de sok pasi már akkor is csak kalandot akar, amikor még egy szót sem váltott a lánnyal. Akkor mégis miből szűrte volna le, hogy nem érdemes kapcsolatra?:D Itt szerintem nem erről van szó, csak sok 25-30 alatti pasi nem akar még megállapodni, ennyi...
2021. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Mármint azok a pasik akik ehhez elég jól néznek ki és megtehetik.
2021. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt mi mondjuk meg? Neked kell tudnod, hogy mit akarsz. Kiállsz az elveid mellett vagy szembeköpöd magad és a könnyebb utat választod?


Nem könnyű az élet, Neo.

2021. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mert a "társ"kereső pasik 80%a házas...
2021. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ti mit szoktatok választani, ha nem tudtok egy pasival se komolyat kezdeni mert mind csak sex kapcsolatot akar? Vártok éveket és évekig 0 sex vagy bele mentek ebbe?
2021. márc. 22. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!