Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam a "mingli" életformár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam a "mingli" életformáról, kinek mi a véleménye róla? Működőképes lehet?

Figyelt kérdés

Elvált, lassan 37 éves férfi vagyok. 5 éves kislányom az exnejemmel él.

Belegondoltam abba, ha még egyszer az Életben lesz komoly kapcsolatom, akkor azt - legalábbis jelenleg - csak úgy tudom elképzelni, hogy nem költözöm össze a hölggyel, de 1-1 hétvége, hétköznap ottalvás, szabadidős program, nyaralás, betegségben, egyéb gondban társ és partner kívánok lenni. Továbbá, én már eldöntöttem, nem vállalok több vérszerinti saját gyermeket.

Ennek megfelelően, véleményekre vagyok kíváncsi: ez nagyon "zsákutcás" gondolkodás és a végén magányos, megkeseredett kisöreg maradok vagy van olyan Nő, aki képes így párkapcsolatban létezni? Nem összeköltözve és közös gyermeket nem vállalva.



#párkapcsolat #különdemégisegyütt #nemelsősorbanszex
2021. márc. 22. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen nő, olyan, aki nem akar (több) gyereket. A lényeg az, hogy még az ismerkedés elején tisztázd a szándékaidat.
2021. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ritkaság de en is pont ilyen vagyok.

A jelenlegi párommal meg pont ez megy amit leirtál. Es amugy pont ilyet is kerestem.

Kíváncsi is vagyok ebből mi fog kisülni. Külön élünk felnotten de együtt vagyunk. Nem cél gyerekvállalas sem, egyikünk részéről sem.

2021. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Én nő vagyok amugy.

2.

2021. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha abszolut hiseges vagy es ezt nem arra jasznalod h legyen egy fix nod es mellette alkalmik akkor mukodhet.

De tapasztalatom szerint a fentebbi miatt akarjak a pasik.

2021. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

régóta keresek ilyen kapcsolatot, a férfiak valahogy nem éreznek rá erre a dologra. Pedig ennél jobb nem is kellene, nem kell eltartani senkit, nincs nyűglődés más gyerekével, ellenben van jókedv, vidámság és közös programok, szerelem, együttlét... csak a jó dolgok, amik egy kapcsolatban történnek... de ha nem, hát nem....

47/N

2021. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#4: valószínűleg igazad van, az IQ harcosoknak max annyi jön le, hogy lehet félremenni szabadon így...
2021. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez monogám szexkapcsolat szerintem. Mindent csak meg kell beszélni az elején és kesz.
2021. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4-es: nem vagyok az a félrelépős típus.

Ez nálam "játszik", főleg erkölcsi, de logisztikai(=időbeosztás) szempontból sem.

Van egy fél év alatt kialakult életmódom, és ebbe jelenleg a kérdésem szerinti párkapcsolati formát tudom beilleszteni.

2021. márc. 22. 15:00
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Vannak ilyen nők kérdező csak meg is kéne találni őket.
2021. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7-es: azért nem egészen szex kapcsolat. Fontos, hogy legyenek közös és tartalmas programok is. Csak mindkettőnknek maradjon meg a saját élettere.
2021. márc. 22. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!