Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennek még a pusztitóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennek még a pusztitóan szánalmas kezdeményezések, mint a szia cica van gazdád és társai?

Figyelt kérdés
Milyen agyhalott szövegekkel kezdeményeznek nálatok?
2021. márc. 23. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenből 15-25 évesen kaptam sokat a korombeli suttyóktól. Ennél idősebben már senki sem ennyire gyökér vagy ha az, legalább van annyi esze, hogy titkolja.
2021. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
31 éves vagyok, életemben nem szólított le senki ezzel a szöveggel. Bár azt is egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt olyan, hogy ismeretlen le akart szólítani.
2021. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Kb. 16 lehettem, amikor megállt mellettem egy autó és kiszólt a srác, hogy "Szia, ne haragudj, nem vagyok ismerős a környéken, meg tudod mondani, hogy hol laksz?"

Akkor jót kuncogtam rajta, de már inkább siralmas, mint vicces 😃

2021. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Manapság a pasik már nem mernek az utcán ismerkedni, csak itt, a neten van nagy szájuk. Élőben fülét, farkát behúzza mind, még a szemkontaktust is a lánynak kell kezdeményeznie. Nyuszi lett a férfiakból. Rámírnak a facén, instán, de a stílus legtöbb esetben ott is szánalmas.
2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

De jó, hogy ebből az egészből kiöregedtem...


40/N

2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a húszas éveim elején sem szerettem. Ez tipikusan az a suttyó stílus, ami mellé csak az hiányzik, hogy támassza közben a bárpultot valami olcsó piával. :D


Azóta már férjnél vagyok, szóval kiestem a gyakorlatból, de akiket nem zavar a gyűrű az ujjamon, azok is kreatívabb szövegekkel próbálkoznak. Igaz, nem mozgom olyan körökben ahol az ilyesfajta stílus menőnek számít.


32N

2021. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5, jó, jó, de mégis: van gazdád?

😎

2021. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!