Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetetlen egy erősen túlsúlyos nő számára,ha egy sportos,jóképű férfi őt vonzónak,szépnek tartja?

Figyelt kérdés

Miért annyira meghökkentő ez a "párosítás"?

Legtöbb ember miért csodálkozik ezen?



2021. márc. 23. 09:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
74%

10.


A kövér emberek többsége a mozgásszegény életmód és a katasztrofális táplálkozási szokások miatt olyan amilyen.

2021. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Ilyen is van biztosan.De volt olyan extrém túlsúlyos kedvesem,akivel naponta sétáltunk, nyáron úsztunk,nem evett sokat,mégsem fogyott le.Hormonzavaros volt,nem tudott mit csinálni.
2021. márc. 23. 12:15
 13/39 anonim ***** válasza:
47%

13.


Hormonzavar is kezelhető, ez nem magyarázza az extrém túlsúlyt. De értem én ,hogy neked ez jön be nincs ezzel baj.

2021. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
55%

altalaban azok az emberek, akik sportolnak, aktiv eletmodot folytatnak es figyelnek a testukre, adnak magukra, nem nagyon fognak olyanokhoz vonzodni, aki ennek szoges ellentete.

es most nem arrol beszelek, hogy egy sportos ferfinak ne johetne be egy atlagos, nem tul izmos, DE nem kover es csinos no, de egy erosen tulsulyoshoz biztos nem fog vonzodni, hacsak nem ez a fetise.


hiaba jon itt minddenki az alszent dumaval, hogy biztos HoRmOnZaVaRoS meg GeNeTiKa.. a legtobb esetben szimplan lustasag es igenytelenseg all a dolog mogott. olyan erdekes, hogy mennyi ‘hormonbajos’ ember kepes volt lefogyni, hogyha odafigyelt a kajara es elkezdett sportolni. es nem, a ‘napi setalgatas’ az nem sport, az pedig nem dieta, hogy nem 2 csipszet nyom be, csak egyet.


amugyse normalis vonzodni az extrem tulsulyhoz, mert nemegeszseges, nem is szep. lehet lepontozni, de ezek a tenyek csak annak fajnak, aki maga is tulsulyos (es ismetlem: nem 3-4 kilo pluszrol beszelek).

2021. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
63%
A hormonzavar max. évek alatt kezelhető, ha egyáltalán találsz normális orvost.
2021. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Mi nem találtunk olyan orvost,aki tudott volna segíteni.Én sportos vagyok,de nem tetszenek a vékony vagy izmos nők,csak a nagyon kövérek. Az ellentétek vonzzák egymást....
2021. márc. 23. 12:28
 17/39 anonim ***** válasza:
45%

17.


És ha találtok orvost,és lefogy akkor mi lett volna? :)

2021. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%

Ajánlom Dr. Rencz Ritát. Endokrinologus.

Legjobb! 135 kg.nál kerultem hozza, ahogy megkaptam a megfelelo gyogyszert, 30 kg magátol eltunt, minden erofeszites nelkul. (A megfelelo gyogyszer "kikiserletezese", mennyiség beallitasa kb. úgy 1 év volt....)

A teherbe esessel is ő segitett, most várom a masodikat.


P.S.: 135 kg.osan ismertem meg a sportos, vicces, kedves IT mérnök, nem luzer páromat (most már férjemet)

Jelenleg 80 kg kozott mozgok. (Illetve, most terhesen inkabb 90)

Nem ettol függ...


Az, hogy kihez vonzodsz, nem attol függ, Te milyen vagy. Lsd.csóró, lúzer GYK.n irogato férfiak, akik semmit nem tudnak nyujtani, de a fullos Nő az kéne.

Az ugye megvan, ha a sportos pasi, meg a telt Nő között kapcsolat lett, annak a létrejöttéről KÉT ember DÖNTÖTT?

2021. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Ez jó kérdés...

Nyílván ha pár kilót lefogyott volna,az nem zavar. Amúgy le-fel ment neki gyakran 20-30 kg. Ha lefogyott volna soványra gőzöm sincs mi lett volna.

Szerettem,de nekem a sovány nők nem tetszenek.

2021. márc. 23. 13:01
 20/39 anonim ***** válasza:
Van ilyen ...100- ból 2-3.
2021. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!