Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetetlen egy erősen túlsúlyos nő számára,ha egy sportos,jóképű férfi őt vonzónak,szépnek tartja?

Figyelt kérdés

Miért annyira meghökkentő ez a "párosítás"?

Legtöbb ember miért csodálkozik ezen?



2021. márc. 23. 09:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt korrektsegrol?

Itt arrol van szo, hogy a 28as arrol papol, hogy csak fetis, es amugy nem is erdekli a lelke stb. Holott, őt sem erdekelné milyen szép a baratnoje lelke, ha meghizna, elhagyná. Akkor ott miért nem fétis?

2021. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Szerintem az sokkal gyakoribb jelenség,hogy egy nő ha elhízik nem kell a férjének,párjának.Ekkor tényleg nem beszél senki fétisről,hogy csak addig kellett neki,amíg sovány volt. Érdekes......
2021. márc. 24. 10:50
 33/39 anonim ***** válasza:

Az elhízás nem mindig a lustaság és evés kérdése. A véknyak ezt nem tuják.


Én férfiként 10 hónapja rendszeresen futok minden nap. Kb 7 hónap alatt leadtam 15 kilót.

Szeretnék még egy 10 et kb, de egyszerűen nem megy.

3 hónapja csak tartom a súlyt, olyan mintha a szervezetem nem engedne többet.

Ugyanúgy futok, keveset eszek, minden ugyanaz, és mégse.

Nem tudom már elgondolni sem, hogy mit kéne tennem.


Növelhetném a sportot, csökkenthetném még az evést, csak az már nagyon drasztikus lenne. Nem természetes.

Ennek az lenne a böjtje, hogy az így leadott kilók vissza is jönnének hamar.

2021. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a viszonylag testesebb nők eléggé kelendőek most a palettán.

Amelyik kinéz valahogyan, az talál akár csinos, vékony, szép férfit.

Fordítva viszont már nagy a baj.

Csinos, átlagos kis nőknek szinte egyáltalán nem kellenek

még a kicsit husisabb pasik sem.

Nagyon kövérről már nem is beszélek. A nőknek sajnos nem fér bele 1 gramm plusz sem.


Ha van egy kis pocak is, na akkor meg már jobb ha öngyilkos leszel, mert akkor tuti hogy semmi esélyed.

Na jó persze ez egy kicsit túlzás, hogy öngyilkosság, de az biztos, hogy kis túlsúllyal, kis pocakkal örökre egyedül maradsz.

Én már jószerivel berendezkedtem a teljes magányra, mert látom, hogy esélytelen a dolog, pedig nem vagyok kövér, csak van egy kis túlsúly, meg egy kis pocak, ami a férfiak 80% nak probléma így 50 körül.

Így már nem kellünk senkinek.

2021. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%

#33

A párom sportos, izmosan szálkás.(nem szed semmit) a vegletekig egeszsegesen elő/étkező férfi. Én teltebb alkat vagyok, az a tipikus töltött galamb alkat. Valamennyire igyekszem sportolni/kaját tartani, de nekem azért lecsuszik olykor egy szelet pizza, egy turorudi, hetente 1 szál cigi, barátnőkkel bor, stb.


Benyaltuk a covidot, ő mozdulni nem birt ... 2 hétig az ágyat nyomta. Egy teáért nem bírt felkelni.... Ugyanugy pozitiv lett a tesztem, de 0 tunettel atveszeltem. A utolagos tudoszurom is negativ lett...

Nála van némi elváltozás, ami kezelhető!

Nehogy azt hidd, hogy bármi mulik azon a 10 kg.on. Gyakorlatilag sulytol fuggetlen, hogy kinek jobb az immunrendszere, ki egeszsegesebb. Minden csak a genetikán mulik. Ha korbe nezek a baratnoim kozott, vannak husibb alkatok, meg vekonyabbak, - aki vékony, ott 99%ban azért vékony, mert szerencséje volt a genetikai lotto sorsoláson....nem azért vekony, mert tesz érte.

2021. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek az előttem kommentelővel.

Volt extrém túlsúlyos kedvesem tökéletes vérképpel,tökéletes szívultrahanggal stb. Egyedül a hormonzavara volt probléma.

A súlya ellenére sokat sétáltunk,kirándultunk,nyáron úsztunk.

Próbált egészségesen élni. S egyáltalán nem volt lusta....

2021. márc. 24. 15:07
 37/39 anonim ***** válasza:

35 öske.


Nagyon aranyos vagy, hogy mindezt leírtad, tanulságos a történet.

A Coviddal az van, hogy valóban van aki észre sem veszi, van aki nagyon beteg lesz, és van aki belehal.

Hogy ez mitől függ, hidd el, hogy az majdcsak 4-5 év múlva fog kiderülni, és napvilágot látni, mert egyelőre még túl sokan vagyunk, még nincs meg a terv.

A "nagy testvér" még nem teljesítette a tervet. Én azon is csodálkozom, hogy az oltóanyag kifejlesztését engedélyezték.

No mindegy. Ennyit a víruskáról.


Te egy picit félre értettél galambom. / Ezt te mondtad magadról. /

Én a további kilókat nem a kondim, és az egészség és a Covid miatt szeretném leadni, hanem azért hogy jobban tetszek a nőknek.

Mert ellentétben veled, nekem sajnos nincsen párocskám.

Az egészséggel túl sokat nem foglalkozom,/ de egyébként minden oké/, mert így nincs értelme az életnek.

Ez így nem élet, csak vegetálás. Így bármi történhet velem. Elkaphat Covid, elüthet az autó, mindegy.

Leteperhet egy nagyobb létszámú kiéhezett női társaság az utcán, és akár meg is erőszakolhatnának.

Ez nem is lenne olyan rossz.

"33" aska.

2021. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

36.


Azért azt meg ne magyarázd már, hogy az extrém túlsúly egészséges. :D

2021. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs. De nem minden kövér ember beteg,sajnos normál alkatúak is betegednek meg,halnak meg.
2021. márc. 24. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!