Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megsértődnétek, ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek, ha azt mondaná nektek egy nő, hogy ne hablatyolj már arról, hogy mennyire cuki és jó csaj vagyok, ha nem bizonyítod semmivel csak az üres duma van? Lesz önkritikája vajon vagy ne várjam?

Figyelt kérdés

Én most ezt írtam egy pasinak. De már idegesített, hogy folyton löki a szöveget skypeon, a telefont viszont nem tudja felemelni, hogy felhívjon és szóban megnyilánuljon, meg kimutatassa, ha valóban az van, amiket mond és nemcsak egy nagy parasztvakítás.

Lehet kifog ezen a szövegen bukni, de igazából erre nincs időm, se kedvem. Most valaki vagy tettekkel bizonyítja, amit kimond vagy menjen a francba és ne húzza az időm.

Úgy gondolom, hogy igazat írtam. Ha férfi lennék, én tuti nem sértődvenék meg, ha tudnám, hogy a másiknak igaza van. Bár ha egoista önimádó lennék, akkor talán.



2021. márc. 23. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

bocs. Miért foglalkozol egy ilyennel? Komolytalan, egy kérdést sem ér meg.


"hablatyolj már arról, hogy mennyire cuki és jó csaj vagyok" én nem szoktam ilyeneket mondani főleg, ha nem láttam még élőben. Nem dumával kell, hanem tettek...

2021. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Mi óta beszéltek? Ettől is függ. Ha csak egy-két napja, meg nem is laktok egy városban/dolgoztok, akkor ez g@ci bunkó megnyilvánulás részedről.
2021. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már több mint két hónapja f@ssa a szót írásban. 😅 Van amikor már nem válaszoltam. Mondtam, hívjon fel.
2021. márc. 23. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

1. vagyok


2 hónap? Mit foglalkozol még vele, nem értem...Hagyd a fenébe

2021. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ezek szerint még sem csinálja annyira rosszul, mert 2 hónap után is foglalkozol vele, és még kérdést is kiírsz arról, vajon megbántsd-e a kamu beszólásoddal...

Ha tetszik neked, de ő nem lép ennyi idő után sem, akkor inkább engedd el, csak szórakozik veled, időt tölt, teljesen nyilvánvaló '

2021. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy 2 hónap alatt a leányzó is léphetett volna a dolog érdekében. Gondolom te sem akarsz komolyat, mint a srác sem...
2021. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én rajta voltam. Amikor egyszer felhívtam, kinyomta a kamerát. Aztán már hagytam...de azóta is ír. De minek, azt nem tudom.
2021. márc. 23. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

"de azóta is ír. De minek, azt nem tudom."


azért, mert nem adtál neki egyértelmű választ, hogy vége

2021. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!