Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csaj hetente kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj hetente kezdeményez találkozót, mindig kérdezi, hogy szerintem milyen a haja és rinyál a barátjáról nekem, az túlmutathat a barátságon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát jah. Amolyan lelkiszemetes is lehetsz nem csak barát.
2021. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, csak többet ne akarjon. :D
2021. márc. 24. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy az 1-es mondja! Lelkiszemetesnek kellesz, aztán ha minden rendben lesz náluk, vagy talál mást, akkor egyik napról a másikra kivág az életéből, és ha keresed nem fog ráérni, ráadásul még ő lesz felháborodva.
2021. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol jo baratok vagyunk, szoval ezt az opciot nem hiszem. De ha igy is van, szivesen meghallgatom ot. Csak attol tartok, nehogy tobbet gondoljon bele
2021. márc. 24. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a túlmutatást úgy érted, hogy tetszel-e neki, nem hiszem. Többnyire nem szokták a szerelmi életet azzal megbeszélni, akitől akarnak is valamit, bár ki tudja. A másikban meg nincs semmi, báritől kérdezheti
2021. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha több nem is, de szex is lehetne. Persze ezt ő nem mondja és kizárólag neked kell vállalnod a felelősséget, mert ő nem jelzett, csak te értetted félre és kihasználtad, hogy épp elgyengült.:) Ha valóban barát és szeretnéd ha az is maradna, akkor tisztázd vele, hogy te ezt nem szeretnéd. Viszont készülj fel arra, hogy pár hét múlva nem a hajáról meg a barátjáról fog "rinyálni", hanem felkerül a "van egy pasi..." című lemez.
2021. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
#4 Hidd csak el, hogy így lesz! Nekem is volt több ilyen női ismerősöm, ráadásul nem is tinik hanem 40 év körüli nők. Mindegyikkel egész közeli barátságban voltam, egész nap chatelgettünk, tudtunk egymásról mindent, egyikkel még barátság extrákkal is volt, bemutattak a családjuknak stb. Aztán kivétel nélkül, amit bepasiztak, egyik napról a másikra kivágtak az életükből, pedig előtte meg arról áradoztak, hogy milyen jóbarátjuk vagyok és egész életükre a barátjuk leszek.
2021. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy férfibarátomat se kínoznám azzal, hogy a hajamról beszélgessen velem. Amúgy az, hogy a hapsijáról rinyál, az jelentheti azt, hogy épp egy grál lovagot keres, aki “megmenti” a rossz pasijától. (*magyarul akivel megcsalhatja, így szolgáltatva ürügyet a szakításhoz, elég elterjedt picsa-módszer) Ennyi lehet a maximum amit akar tőled.
2021. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!