Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz kilépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kilépni a komfortzónából 30+ évesen?

Figyelt kérdés
Régóta egyedül vagyok és teljesen megszoktam az egyedüllétet, és szinte természetessé vált hogy alig beszélek valamit,munkába sem kell szinte semmit, otthon meg max pár szót szüleimmel de amúgy ritkán látjuk egymást a házban is. Szeretnék viszont egy párt találni de tartok tőle hogy zavaró lesz hogy csendhez vagyok szokva szinte természetesnek érzem. Kettesben ez biztos nagyon fura lesz

2021. márc. 24. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
nyugi, nem lesz fura, így nem fogsz kelleni senkinek se
2021. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem keress egy nemat
2021. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eltudok beszélni ha valakit tényleg ismerek(a small talk az amúgy akkor sem megy), de ahhoz idő kell nekem, és már vagy 10 éve nem ismertem meg új embert.

Rosszindulatú kommenteket ne, mert nem segítenek

2021. márc. 24. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Elvagy szokva az emberi társalgástól és az emberek közelségétől , ez így nehéz mert fura szorongó viselkedést szokott tanúsítani az ilyen ember-
2021. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha majd teheted, a járványhelyzet enyhülése után kezdj el közösségekbe járni. Léteznek olyan lehetőségek, amik nem a beszélgetésen alapulnak, de találhatsz ott nőket, akikkel lehet ismerkedni. Ilyen például egy jógacsoport, a társas tánc vagy a tai chi. Ha spirituális érdeklődésű vagy, eljárhatsz akár templomba vagy egyéb vallási (buddhista stb) közösségekbe, ilyen helyeken gyakran vannak programok, rendezvények, amik alkalmat adnak az ismerkedésre (persze, ne egy szektában köss ki). Kirándulócsoportokban szintén vannak egyedülálló nők, és ott is csak akkor beszélgetsz, ha épp kedved van. Hatalmas pluszt jelent, ha van olyan téma, amiről ha úgy adódik, tudsz érdekfeszítően beszélni. Akár a szakmádról, vagy bármilyen hobbidról, filmekről, utazásról, történelemről, könyvekről, barkácsolásról stb.

Ha szereted a filmeket, könyveket, érdemes regisztrálnod egy ezzel kapcsolatos internetes fórumon/oldalon, amilyen például a Kritikus Tömeg, a Snitt vagy a Moly. Az ilyen oldalakat is sokan használják ismerkedésre.

Harminc felett nagyobb esélyed van, ha nyitott vagy az elvált nőkre is, akiknek esetleg már van egy-két gyerekük. Tudom, ez sokaknál kizáró ok, pedig nem kéne, hogy az legyen. Rengeteg jóravaló, kedves, kellemes külsejű akad közöttük, sok szempontból jobb társak lehetnek, mint egy harmincas, kicsit már befordult szingli.

2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A gyerek kizáró ok.

Illetve ideálisabb ha nálam fiatalabb 5 évvel legalább.

2021. márc. 24. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ideálisabb, ha 5+ évvel fiatalabb? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2021. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

"otthon meg max pár szót szüleimmel"


Ennyit erről. Így nem lesz csajod.

2021. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!