Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hihető, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető, hogy csak egy nővel volt, és hogy pont ezért?

Figyelt kérdés

Kb két hete írt nekem egy srác, régen néha sulim városában láttam a buszmegállóban, azóta beszélgetünk. Akarva akaratlanul szóba került a szex, és hogy ki hány emberrel volt már.

Azt mondta ő még csak egy csajjal volt vele sem volt kapcsolatban, egy házibuliban szexelt a nővel, a nő nem akart párkapcsolatot, de ő szeretett volna mert neki nagyon megtetszett. Utána a nő állandóan vissza utasította, de ő több mint egy évig próbálkozott nála, de semmi nem lett belőle, majd utána mikor már letett róla, utána egyedült volt ameddig nem tette túl magát a dolgon.

Külsőre nagyon rendben van a srác, régebben is már megakadt rajta a szemem. Beszélgetés alapján is értelmesnek tűnik.

Ez az egy dolog ami nekem nagyon fura. Ezt el lehet hinni? Van olyan srác aki évekig nem jut túl a csajon? Pláne csak egy szex után, úgy, hogy kapcsolat nem is volt?

Higyjek neki? Vagy valami sántít? A hazugság nekem nagyon nem fér bele csak azért érdeklődöm, hogy létezhet-e ilyen?! Huszas éveink elején járunk



2021. márc. 24. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem irtad neked hany volt
2021. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem teljesen mindegy, hogy ki hány emberrel volt? Egy kapcsolathoz fel kell nőni és a jövőbe kell tekinteni, nem a múltba tekinteni! De cserélnék veled hallod, hogy eza legnagyobb problémád.
2021. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem 20-as évek elején még simán hihető, tavaly érettségiztem és a fiú osztálytársak több, mint fele még szűz volt, vagy legelső kapcsolatában.


Köztük mindenki elmúlt már 18, sokan 19 évesek voltak.

2021. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Simán léteznek ilyen férfiak - főleg ha ilyen szociálisan bénácska srác, kishitű, szeretethiányos, abszolút előfordulhat vele ilyesmi (végre vki érdeklődik iránta, és akkor túl sokat belelát egy "apróságba"). Ez nekem nem egyértelmű kamu.
2021. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem is tudom... nekem nem tűnik ez a dolog annyira lehetetlennek mivel egy régi barátom /most is agglegény/kb. ugyan igy viselkedett annó.. rossz helyen volt rosszkor szűzen egy rossz szex egy olyan nővel aki azt a kis nemlétező önbecsülését is elvette...s mindezek ellenére a srác fülig szerelmes lett és nem tudta kiheverni azt a két három percet... osztály társam volt és sajnos ez igaz.. 52/F
2021. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén nem értem, hogy ebben a sztoriban mi olyan hihetetlen.
2021. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simàn elôfordulhat ilyen. Viszont rossz jel, hogy miutàn nemet mondott a nő, mèg egy èvig zaklatta. Nem vall egèszsèges lelkületre az sem, hogy olyan sokàig nem tette magàt túl rajta. A helyedben csak òvatosan közelednèk hozza, ha nem vàltozott azòta meg.
2021. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem pedig még nem szexelt senkivel. Ezért is adta be ezt a házibuliban szexelős dumát. Valószínűleg szüzet fogtál.
2021. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Jómagam is voltam hasonló helyzetben...
2021. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!