Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ennyire siralmasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire siralmasan megy az online társkeresés?

Figyelt kérdés

Tinderen és Badoo-n vagyok fent egy hete, de eddig kb. semmi se történt. Badoo-n kaptam 5 like-ot, de csak ilyen legalja emberektől. Tinderen meg 2 like-ot kaptam, abból az egyik nagyon messze lakik, a másikról meg kiderült, hogy egyébként csak úgy heccből van fent és nem akar senkitől semmit.. Azokból a lájkokból amiket én adtam másoknak, egyikből se lett match. Pedig tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok egy nők kedvence típusú pasi, ehhez mérten a visszafogodtabb, átlagos lányokat húztam jobbra, de egyik se viszonozta. Legalábbis még nem jött értesítés, hogy párba álltunk volna.


Egy teljesen átlagos, nem profi fotós által készített képeket raktam ki magamról és a leírásba is röviden írtam pár mondatot, hogy ne csak egy arcot lássanak azok akiknek beledob a paklijába. De semmi eredmény.


Így eléggé kiábrándító, főleg hogy kicsit többet képzeltem bele mint amilyen valójában. Mit kellene máshogy csinálnom?



2021. márc. 24. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Három dolog kell az online társkeresés sikeréhez: jó külső, jó külső, jó külső! Pont! Aki nem rendelkezik ezzel a három tulajdonsággal, az csak vegetálni fog ezeken a felületeken...
2021. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Én mielőtt regisztráltam tinderre idejöttem olvasgatni, jól tettem mert nem koppantam, azt a büdös semmit kaptam amire számítottam. Ezek az oldalak nőknek valók illetve a háremüket bővíteni óhajtó szépfiúknak. Akkor működött még a netes társkeresés amikor még ciki volt fenn lenni és nem arról szólt a dolog hogy van 12000 nálad jóképűbb srác az országban applikáció szerint és ők még győzik ennyien szimultán kezelgetni az összes szingli nőt plusz az elégedetlen kapcsolstban lévőket
2021. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

En is igy vagyok ezzel. Pedig nem tartom magam rondanak.

Szerintem a lanyok 70%a szorakozik, nagy reszuk kamu profil, akik nem szorakoznak es meg ki is neznek valahogy azokat meg viszik a bmws pasik nike szabadido naciba...

2021. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az online társkereső húspiac. A legtöbben a legjobbra mennek rá, mert ugye a kisugárzást nem látják, az alapján a por soros profilbemutatkozás alapján nem ismernek meg annyira... marad a kép. És sokan, ha látják, hogy van jobb is, nem választanak reálisan. Meg reeeeeengetef női kamuprofil van (mivel a társkeresőn többen vannak férfiak, mert ők élőben több visszautasítást kapnak, így többen érzik magukat rákényszerülve Tinderre és társaira, illetve többen keresnek mellékest csak szexre, ezért az oldalak előszeretettel csinálnak kamu női profilokat, hogy ott tartsák a férfiakat + van pár megkeseredett pasi, aki "kísérletezésből-kutatásból" vagy trollkodásból kamu női profilokat hoz létre.


Sajnos jótanácsot nem tudok mondani, mert azért az élőben való ismerkedés jelenleg elég nehézkes ismert okok miatt. Annyit meg lehet tenni, hogy végignézed a profilodat, és ha necces, akkor átalakítod.

Pl. sokan ilyeneken buknak el, hogy:

- felrakják az első mákos képet, amit a webkamerájuk csinál, vagy az első szelfit, nem fektetnek időt abba, hogy jó minőségű, előnyös fotót tegyenek fel (koszos a tükör, maszatos / homályos kép, gáz a háttér, nem látszik a hajuk pl. a szék hátuljától - mert pl. ugyanolyan a színe)

meg ugye vannak az egyértelműen gáz képek, de ilyenek vannak sajnos fent: fő képként haverral pózolós (hogy véletlenül se lehessen tudni, melyik a profil tulajdonosa), anyuval pózolós, csajokkal pózolós

- semmitmondó a bemutatkozás (pl. ha vki felsorolja, milyen kaját szeret,de a személyiségéről, hobbijairól semmit nem ír le; idézeteken kívül nincs semmi a bemutatkozásban; "ha kíváncsi vagy írj rá,", aztán kész; viccesnek szánt, de erőltetett humorkodás / erőltetett "költői stílus"

2021. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az offline is siralmasan ment...
2021. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

"Badoo-n kaptam 5 like-ot"


Neked sem kellett az az 5 nő, akkor fogadd el, hogy a lányoknak, akiket jobbra húztál szintén nálad jobbakat akarnak.

2021. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Meghallgatnám pár csaj válaszát is arról, hogy ő tőlük pedig csak szexet akarnak badooról és tinderről, mert egyetlen normális férfit sem találnak.

Azt is szívesen olvasnám, hogy az átlagos nőknek ugyan olyan nehéz társat találniuk, mint azoknak a férfiaknak, akiknek az évek során csak pár randi jön össze, vagy még annyi sem.

2021. márc. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

tinderen, badoon kb 2 órát voltam, bőven elég is volt belőlük. A facebook tarskereson fent vagyok pár napja, íme a statisztika:

30 match ( gyakorlatilag aki nem cigány vagy/ és ránézésre alkesz vagy epp latszik rajta a negatív IQ, azt szivecskéztem.) nem tudom pontosan hány tetszettel neki profilt hozott fel, ha tippelnem kellene, olyan 80 és 100 között.


A 30 matchből 12 beszélgetés indult (sosem írok előbb, bocsi öreg vagyok már -48-, nálam még így szokás)

a 12 beszelgetesböl 9-nél max 5 mondat után kiderult, hogy csak szexet akarnak. (Én meg egy normális pasit végre.)

3 pasival ment tovább a beszélgetés, alakulnak a randik.

2 nap után. A profilfotóm meglehetősem eyecandy, mert nem vagyok csúnya nő.

2021. márc. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
1-4# Ezzekkel sajnos mind tisztában voltam amit leírtatok, de reménykedtem benne, hogy hátha van kivétel. Nem kicsit lehangoló, hogy egyetlen ember sem talál szimpatikusnak.
2021. márc. 25. 08:04
 10/20 anonim ***** válasza:
Már 7 embernek is szimpatikus voltál.
2021. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!