Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott, kicsit önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott, kicsit önbizalomhiányos fiúról minden lány gondolja hogy még szűz?

Figyelt kérdés

Ez visszataszító? Már nagyon szeretnék barátnőt, de nem megy az ismerkedés, nem akarok örökre egyedül lenni...eddig nem volt senkim.

22f


2021. márc. 25. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Deszpászító. :)
2021. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a lanyok gondoljak.
2021. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Amikor összejöttem a már excsajommal, ő azt gondolta, hogy én valami nagy nőcsábász lehetek és biztosan sok barátnőm volt már. Pedig előtte nem volt senmim, soha nem randiztam, soha nem csókolóztam senkivel és még nyilván szűz is voltam. Én is eléggé zárkózott vagyok, mégis az ellenkezőjét gondolta ő.

Szóval nem látszik ez elsősorban.

A zárkózottság is lehet többféle, vannak a "gyökér" mentalitásúak akik egyszerűen nem mernek odamenni a társaságba, nem mernek beszélgetni, bénáznak, már a mozgásukon, a megjelenésükön látszik sokszor, hogy életképtelenek lehetnek.

És vannak a mogorva, a leszarom emberek akik ugyanúgy kissé antiszociálisak, de ezt ők választják vagy csak szimplán nem érdekli őket a dolog.

2021. márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt gondol amit akar, téged viszont ez ne foglalkoztasson. Rólam se hitte el az első csajom, hogy akkor szűz voltam, azóta sem tudja. Valójában ez csak rád tartozik, a lányoknak semmi köze hozzá.
2021. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
normális nőt nem érdekli. Képzeld sok hozzád hasonló nő is van, aki ugyanezt gondolja, mint te.
2021. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#3: Én vagyok az általad definiált "gyökér" mentalitású az idegen emberek felé. Sajna nem mindenki születik egy tökös tesztoszteron csomagnak.
2021. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor novelj tesztoszteront.


[link]

2021. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7: Remélem (nem vagyok benne biztos), hogy nem így értettem...
2021. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!