Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fotó értékelő webalkalmazá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fotó értékelő webalkalmazás használatával kiderült, hogy külsőre szar pasi vagyok. Most mi lesz az életem értelme?

Figyelt kérdés

10/3-as pasi vagyok, anonim értékelések alapján. Egy nagy rakás szar, emberi ürülék vagyok. Mindez férfiként egyenlő azzal, hogy soha nem lehet nőm, normális életem, gyerekeim, semmi.

Szerintetek ennek fényében, mihez kezdjek az életemmel? Legalábbis ami maradt belőle, 30 vagyok, soha sem volt sikerem nőknél. (De legalább már tudom az okát).



2021. márc. 26. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
A 3/10 es szebb az ördögnél kategória
2021. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Milyen alkalmazás ez? Kíváncsi lettem
2021. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Megragadom a lényeget: hol találok ilyen alkalmazást??? 😱😱😱
2021. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Még mindig lehetne nőd, ha anyagilag viszed valamire az életben, vagy ha egyébként tökös, nagy dumás, vicces, menő személyiséged lenne (amilyet láttam már nem jóképű férfinél is, szóval ez nem ezzel függ össze).


A kinézet csak 1 a 3 nagy faktor közül.

2021. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom
2021. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Van ilyen alkalmazás? Ki hitelesítette az eredményt, kik a "zsűri" tagjai?


Te pedig miért vagy ennyire hülye, hogy tönkretesz pár troll srác véleménye akik azért mennek fel az ilyen oldalakra, hogy mindenkit lepontozzanak és 0,1 másodpercig jobban érezzék magukat, mert ők általában tényleg 10/1 külsejűek leginkább a stílusuk miatt (illusztráció: [link]

2021. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor már annyi biztos, hogy nem kell az alkalmazással randiznod ha ennyire nem jösz be neki.
2021. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Probalkozz a 10/3 lányoknál.
2021. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem akarsz öngyilkos lenni vagy belebetegedni, akkor kénytelen vagy megbarátkozni a gondolattal, hogy vagy nagyon durván megalkuszol és még egy kövér nőnek is udvarolnod kell és ő is meg fog alázni azzal, hogy látványosan csorgatja majd a nyálát a jó pasikra.


Vagy hébe-hóba prostizol és ha szerencséd van, akkor kifogsz néhány kedves lányt.


Vagy rámész a karrierre és meggazdagszol, aztán lehet neked is bármilyen jó nőd. De ahhoz nagyon gazdagnak kell lenni. És akkor is egyre nehezebb, ahogy egyre több a sikeres és gazdag nő.

2021. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Még 10/3 vagy az alatti nőm sem lehet, mert még azok is találnak jobb pasit, hiszen több a férfi sokkal.

Szóval akkor, mégis mi a lószart kezdjek az életemmel (a prostizáson kívül)? Legyek japán hajtogatóművész vagy mi a szar legyen az életem értelme?

2021. márc. 26. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!