Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fotó értékelő webalkalmazá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fotó értékelő webalkalmazás használatával kiderült, hogy külsőre szar pasi vagyok. Most mi lesz az életem értelme?

Figyelt kérdés

10/3-as pasi vagyok, anonim értékelések alapján. Egy nagy rakás szar, emberi ürülék vagyok. Mindez férfiként egyenlő azzal, hogy soha nem lehet nőm, normális életem, gyerekeim, semmi.

Szerintetek ennek fényében, mihez kezdjek az életemmel? Legalábbis ami maradt belőle, 30 vagyok, soha sem volt sikerem nőknél. (De legalább már tudom az okát).



2021. márc. 26. 14:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Jaj, de tudtam, hogy ezzel jön a kérdező. A 10/3-as csajok is bőőőőven válogathatnak pasikban, kaphatnak ezer jobbat. Ja. Az appot küldd már
2021. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
photofeeler az alkalmazás neve, google kidobja, népszerű oldal
2021. márc. 26. 15:19
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező....

Te sem mondod komolyan hogy minden nő kizár a külsőd miatt?

Nevetséges

2021. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

Edricus: Szerintem a photofeelerre gondol. Ott is ugyanolyan emberek értékelik a képeket, mint Tinderen, tehát VALÓS emberek.


Annyi a különbség, hogy még őszintébb az eredmény, mivel simán behúzhatja 8-ra vagy 10-re a jóképű fuckboyt a házasságra hajtó karótnyelt budai (vagy Beverly Hills-i, hiszen nemzetközi oldal) sznob csaj is, míg Tinderen ilyenkor swipe left van, bármilyen jó pasi is, hiszen a csaj komoly kapcsit akar.


Illetve nem tudod felnyomni az értékedet a tehetősség sugárzásával annyira, hiszen nem fogják ugyanazt a képet, ugyanazzal a beállással egy Patek Phillip karórával 2x vagy 2x annyian jobbra húzni, mint anélkül. Rengeteg ilyen teszt készült már Tinderen.


Tehát elmossa azt a gyakori problémát, amikor UGYANAZZAL A LÁNNYAL írogatsz, csak az egyik profilodban Jeremy Meeksnek adod ki magad, a másikban meg keresel valami average guy fotót.


És az average guyos fotónál meg akar ismerni, egy rakás kérdése az egzisztenciára irányul (nem közvetlenül, hanem olyan semleges témák kapcsán, mint hobbi vagy akármi, amiből el lehet jutni odáig diszkréten), a jó pasis fotónál meg reagál a szexuális flörtre, amit az átlagos pasis fotónál hárít, ignorál, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor unmatchel.


Itt meglátod a valós értékedet.

2021. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
36%

#11: "Jaj, de tudtam, hogy ezzel jön a kérdező. A 10/3-as csajok is bőőőőven válogathatnak pasikban, kaphatnak ezer jobbat. Ja. Az appot küldd már"


Pedig igaz. Bármilyen 10/3-as csajnak bebizonyítom. Egy sem volt rá vevő, mert félt volna, hogy beég, hiszen legbelül mind tudja, hogy az a baj, hogy a top pasikra vágyik ő is.

2021. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Vagy menjek el inkább valami bűnözőnek?

Úgy sem ér semmit az életem, ha elkapnak akkor mi van? Elleszünk a börtönben a cigányokkal és a lónyugtatókkal. Majd járjuk a börtön rockot. És még melózni sem kell, ingyen kaja van.

Ha úgysem lehet normális életem akkor nem mind1?

2021. márc. 26. 15:37
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#15 bizonyítsd akkor, mert én nem hármasnak tartom magam, mégse tetszettem még átlagosnak mondható pasiknak (mert a kapafogú traktoros faszagyerek, meg az igénytelen kisebbségi fuckboyok nem számítanak átlagosnak).
2021. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
Keress sok pénzt, legyen nagyon sok pénzed akkor imádni fognak a nők
2021. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
#16 na, ez igen, random idegenek véleménye alapján jó, hogy fel nem kötöd magad... Az interneten véleményt kérni bármiről olyan, mint házhoz menni lóf*szért.
2021. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanmár! Kár volt megnézned. Az önbizalmad, a stílusod, a személyiséged számítani fog. A csúnya is lehet sármos. Idegenek értékeltek vagy mesterséges intelligencia?
2021. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!