Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik átlagos vagy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik átlagos vagy átlag alatti férfiakkal vannak együtt! Milyen gyakori köztetek a szex?

Figyelt kérdés
Az átlag alattit nem a hagyományos női értelemben értem, hogy nem éri el a Ryan Gosling szintet, hanem például itt NEM MAGASABB, mint 5-ös szint: [link]

#szex #külső #nemi élet #alfa #átlagos férfi
2021. márc. 26. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ryan Gosling 7-es? :D


OK

2021. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, ki állította össze ezeket a képeket, de ez a pontozás szubjektív. Hát én a nyolcas pasik közül egyiket se tartom nyolcasnak :D az egyestől meg rémálmaim lesznek, köszönöm szépen. Ezek a valóban torz emberek azért egyáltalán nem olyan gyakoriak...
2021. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nem a humor kategóriába szántad? Ez a táblázat egy vicc.
2021. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt átlagos. Nem szexorientált kapcsolat, ritka szexszel de nem is akartam tole többet mert az sem volt jo ami van.

Habár az átlag feletti se volt jobb.


Most egy átlag feletti felettivel vagyok. Vele már minden oké :D

2021. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mire jó ez a szintezés, de kimondottan örülök, hogy a párom letojjja.

Ha én szexet akarok, akkor meg is kapom, extrém esetektől eltekintve. Étvágyam van, az átlag alatti pasimmal, átlag feletti együttlétekkel, heti többször is.

2021. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es férfiak miért néznek ki sokkal jobban, mint a 9-esek?
2021. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
az elsők helyesek.
2021. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Havi 1x. Nem tartom szexuálisan annyira vonzónak hogy ennél többre legyen kedvem.
2021. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Ryan Gosling simán 10-es! Pedig nem is vagyok rajongója.

Ez a táblázat... látszik, hogy olyan fiú próbálta összerakni aki nem tudja külső alapján sem hova rakni az embereket.

2021. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a skála nem reális.

Az 1-2-esek torzszülött beteg emberek, ők nem minősíthetőek.

Ha te tudnád, hogy a lányok kikre adnak csak 2-4 pontot, elájulnál.

2021. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!