Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Introvertált pasiként keresek olyan introvertált hölgyet, aki normális, emberséges és nem kap frászt a gondolattól hogy közös programként egy másfél órás klasszikus zenei koncertet.

De az alkalmi kapcsatok nem érdekelnek.

Eddig több appot kipróbáltam, de sehol se volt szerencsém. Velem lenne a probléma?


2021. márc. 26. 15:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

“nem kap frászt a gondolattól hogy közös programként egy másfél órás klasszikus zenei koncertet.”

A második tagmondatban hol van az állítmány?

2021. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

*koncertet hallgatnánk meg.


1: köszönöm, ez lemaradt

2021. márc. 26. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg az a problémád, hogy még egy kérdést se tudsz rendesen feltenni 🤷
2021. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Egyébként nem a te elvárásaid nagyok, hanem az emberek többsége ostoba. Szerintem nem lesz könnyű a feltételeidnek megfelelő társat találni.
2021. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Főleg nem interneten.
2021. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom ezeket nagy elvárásoknak. Csak mondjuk kicsit hülyén jön le, hogy ezt már az ismerkedésnél tisztázni kell hogy koncertet akarsz vele hallgatni. Ne olyan lányt keress, aki elmegy veled koncerte, és szép, és okos stb, hanem olyat, aki szép, okos és elmegy veled koncerte.
2021. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Koncerte? Azért ehhez már tehetség kell, hogy egy mondatban kétszer is, ugyanazt a szót, ugyanott rontsd el. 😆
2021. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Én több olyan lányt ismerek akinek nem gond, sőt, élvezné (magamat beleértve), de egyik sem használ semmiféle applikációt.
2021. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom javasolni, kérdező, hogy amikor legközelebb klasszikus zenei koncertre mész, előtte moss hajat, borotválkozz meg, vegyél fel egy rendes inget szép zakóval, és ismerkedj az ott jelen lévők között.
2021. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!