Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen nőként lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nőként lehet találni normális szexpartnert?

Figyelt kérdés

Volt korábban is szexkapcsolatom, de élőben ismerkedtünk meg és spontán alakult ki. Tinderen még akkor voltam fent, amikor komoly kapcsolatot kerestem, de akkor szinte csak olyanokba botlottam, aki csak szexet akart. És itt a probléma. Jelenleg szexkapcsolatra vágyom, mivel vége lett egy hosszabb kapcsolatomnak, amin ugyan már túl vagyok, de még nem szeretnék újra komoly szándékkal ismerkedni. Viszont tinderen a férfiak nagy része régebben csak simán rákérdeztek, hogy "szex?" Vagy hogy menjek fel hozzájuk. Nem várok el romantikát egy ilyen kapcsolatban, de nem is fogok random idegenekhez felmenni vagy egy kép alapján belemenni a szexbe. Szerintem ez nagyon erőltetett és ingyen prostit várnak ezek a férfiak. Van esély olyat találni tinderen, aki normálisan és tisztelettel tud kezelni egy ilyen kapcsolatot?


25N



2021. márc. 27. 08:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%

"Szerintem ez nagyon erőltetett és ingyen prostit várnak ezek a férfiak."


Akkor kérj egy ötöst.

2021. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, siman lehet, sok siket!
2021. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Noren1989 ***** válasza:
68%
Figyu, írd ki, h csak komolyat, és megtalàl minden kanos faszi. Neked meg csak vàlogatni kell, mint eddig.
2021. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%
lehet, persze, de azert meg ehhez is keresgelni kell egy darabig, mert a legtobb pasi szandektol fuggetlenul nagyon suttyo, ostoba es rusnyatinderen.
2021. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
42%
#4 ez sem igaz, legalább is a rusnyaság. Férfiakból IS csupa modell külsejűek vannak tinderen, ez is feltűnő, hasonlóan a női felhozatalhoz. És mind valamilyen manager...
2021. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
aha es szerinted a colgate-mosolyu kockahasu ‘managerek’ hany szazaleka valos profil?
2021. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
37%
#6 nem tudom. De nem is erről volt szó hogy mennyi a valós ebből hanem hogy mennyi van. A modell menedzser vezető nőkből sem hiszem hogy sok igaz, inkább fényezni akarják magukat. Dehát a tinderen erre van igény.
2021. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
es mire megyek veluk, ha nem igaziak?! tehat NEM LETEZNEK. tehat megsincs snnyi jokepu izmos manager. ami nekem tokmindegy, mert nem ezekre izgulok, de azert ezek nem a realis, valos felhozatal reszei.
2021. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem ez nagyon erőltetett és ingyen prostit várnak ezek a férfiak"


Miert, nem az vagy? Szexkapcsi az kb ez a szinvonal. Vagy azt akarod, hogy fizessen? Akkor rakoczi ter.

2021. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
45%
#9: miert szerinted noknek nem lehet igenye a szexre? gondolom, te meg a 17. szazadban elsz agyilag, ahol a szexnek a no csak elszenvedojevolt, es persze csakis sotetben, misszionariusban, gyereknemzes celjabol. annyira kar, hogy az ilyen hozzad hasonlok meg nem haltak ki 2021-re.
2021. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!