Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak le az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le az utcán magába sétáló/ padon magába ülő lányt aki megtetszik? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Hogyha megtetszik 1 lány akit látok magába sétálni vagy magába épp a padon ülni és telefont nyomkodni vagy várakozni. Hogyan menjek oda hozzájuk és mit mondjak? Komoly kapcsolat céljából szeretnék személyesen ismerkedni. Volt már jó pár próbálkozásom személyesen. Eddig mindig ugyanazt mondtam: "Szia. Ne haragudj de lenne kedved ismerkedni?" És eddig ez nem jött be. Szóval mit mondjak?

2021. márc. 27. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
87%
Maszkban nem látod a fél arcát, honnan tudod, hogy tetszik? Ilyenkor szerintem esélytelen ismerkedni, majd ha vége lesz a kötelező maszkhordásnak.
2021. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg, hogy titokzoni van-e rajta. Amúgy ha nem tetszel neki, kérdezhetsz/mondhatsz, amit csak szeretnél. Amit eddig mondtál, az teljesen jó.
2021. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
90%

Ha én lányként pl egy padon ülök egyedül és nézelődök akkor annak örülnék mondjuk a legjobban ha az illető odajönne, megkérdezné (illendőségből) hogy szabad-e a hely. Aztán ha leült (úgyis igent mond az ember hacsak nem valakit vár valakit) megpróbálna beszélgetni. Nem rögtön hogy ismerkedne, hanem szerintem az az ideálisabb ebben a szituban ha valami kis párbeszéd ki tud alakulni.


Pl egy filmben volt ilyen (igen tudom a film nem a valóság de ez a szitu azért eletszerűbb volt ) hogy 2 ember ült ugyanígy egymás mellett, az egyik nagyon sóhajtott és a másik rákérdezett hogy pocsék nap?, vagy rossz nap? Vagy valami ilyesmi.


Én szeretem az ilyen kis spontán alakuló beszélgetéseket, szeretem az embereket. Meg akkor is ha többről nincs szó csak az időjárasról, de ha van szimpátia az le fog jönni.

2021. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
91%

Én lehet, inkább megijednék vagy kellemetlenül érezném magam, ha egy pasi így megszólítana... Lehet, hogy velem van a baj. Mondjuk én budapesti vagyok. Leszögezhetem, hogy általában ha egy idegen férfi megszólít, akkor piára gyűjt aprót. Ha viszonylag jólöltözött, akkor meg be akar szervezni valami szektába, vagy egyéb gázos ügyletbe, vagy kamu melóba.


Emiatt sajnos nincs sok bizalmam az idegenek felé. Ha megpróbálnál leszólítani, szerintem elmenekülnék.

2021. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
16%
A lányok szeretik a spontaneitást és a humort. Szóval mikor a padon ül, nekifutásból vetődj rá, miközben torkod szakadtából ordítod, hogy "KOCSIII!!!"
2021. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a válaszod. Igazán sokat segített. Komoly kapcsolat céljából szeretnék ismerkedni lánnyal.
2021. márc. 27. 12:36
 7/110 anonim ***** válasza:
62%

Júliámra hogy találék,

Örömemben így köszönék,

Térdet-fejet neki hajték,

Kin ő csak elmosolyodék.

2021. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanebben a helyzetben vagyok és nem találtam eddig megoldást.
2021. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
90%

Ha odajönne hozzám egy nő, hogy komoly kapcsolatra keres társat, hát máris a futóbolond kategóriába tenném.

Aki megy, azt ne szólítsa le, mert megy valahova.

Aki kirakatot nézeget azt nyugodtan, de akkor ott a téma a szemetek előtt.


Ha meg padon ül, akkor tényleg kérdezd meg, leülhetsz-e, vagy vár valakit?

Kb 1 méter a beszélgetés-határ, annál közelebb ne ülj.

2021. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 A kérdező kommentje:
#9 és ha leülhetek utána tovább? Na meg ha én pl biciklivel megyek akkor hogyan üljek le ha nem gyalog vagyok?
2021. ápr. 7. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!