Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek közül melyik mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül melyik mekkora nagy probléma ismerkedés során? Tudnátok rangsorolni őket?

Figyelt kérdés

1. Enyhe biszex hajlamom vanb

2. Szexuális vágyakat tekintve szadomazochista vagyok

3. 19 évesen semmilyen párkapcsolatom sem volt

4. Informatikusnak tanulok

5. Unom magamat

6. Csak fiús dolgok érdekelnek

7. Csak akkor kérek bocsánatot valakitől, ha tényleg megbántam a tettemet



2021. márc. 27. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Elmegy hogy infós vagy, ennyi. Többi offos.
2021. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Bi az undorító.
2021. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

1. nem probléma, főleg, hogy lány vagyok :D

2. "kinky, I love it"

3. kicsit zavarna, mert az első sose az utolsó, de nem akadály annyira :/

4. eh, nem igazán szeretem az infósokat, legtöbbjük fura.

5. ez nem a legjobb, viszont a saját élete majdnem mindenki számára unalmas.

6. nem baj, én meg szeretek kertészkedni, és?

7. én is, szóval ez érdekes lenne :D

19L

2021. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1 Nem gond.

2 Se fájdalmat elviselni, se okozni nem vagyok hajlandó szex közben, szóval ez egyértelműen kizáró tényező önmagában is számomra.

3 Még időben vagy, hozzám fiatal lennél

4 Ha eközben nem vagy öntelt és/vagy beszűkült, okoskodó típus, nem gond. Ellenben aki informatikust ismerek többségében bír valamelyik jellemvonással

5 19 éves vagy, előfordul. Ha idősebb lennél, azt mondanám, hogy probléma, mert nem szeretem azokat, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal, csak ha mások szórakoztatják őket.

6 Nem gond, ha van köztük olyan ami engem is és hajlandó vagy figyelemmel végighallgatni a "nem fiús" dolgokat, nem tudod le annyival, hogy téged ez nem érdekel.

7 Ezt tapasztalni kéne. Az önmagában pozitív, ha őszintén kérsz bocsánatot, akkor viszont komoly hátrány, ha ritkán érzed magad bűnösnek, bár rendre átléped a határokat és így lazán átgázolsz a másik lelkivilágán majd esetleg még közlöd is, hogy csak hisztizik.

25/N

2021. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. nekem ez eleg fura, nem mondom, hogy feltetlenul kizaro ok, de nem igazan orulnek neki


2. mindketto? ha nincsenek szelsoseges vagyaid ilyen teren, akkor okes lehet, mert engem is erdekelnek ilyesmi dolgok. de ha ez all az eleted kozeppontjaban es ‘sima’ szexre nincs is igenyed, az zavaro azert.


3. alapvetoen nem lenne problema, nekem se volt annyi idosen, de mivel ebbol az jon le, h te jelenleg 19 vagy, en meg 30.. ez igy offos.


4. tokre hidegen hagy/nem zavar


5. ezt kifejtened? ha allandoan panaszkodsz, hogy unatkozol es nem tudsz mihez kezdeni, az zavaro, mert en meg pont az ellentetje vagyok ennek.


6. ha nem nezed le az en ‘lanyos’ dolgaimat, akkor oke. persze azert legyen kozos ‘semleges’ erdeklodesi kor is, mert anelkul nem megy.


7. alapvetoen ez is oke, de ha ilyen ‘csakazertse’ makacs ember vagy, aki nem kompromisszumkepes, az gaz.

2021. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2: Az miért feltétlenül annyira nagy baj, ha a sok-sok lány mellett tetszik 1-2 fiú is?


#3: Miben nyilvánul meg az, hogy az infósok többsége fura?


#4: Meddig vagyok "időben"? Egyébként le tudom kötni magamat, azzal nincsen gond, ettől függetlenül unom magam. :D A nem fiús dolgokat nem intézem el annyival, hogy nem érdekel, max olyankor állok ott kukán, mert nem tudok hozzászólni.


#5: Mit nevezünk sima szex alatt? Valamennyire vágyom a vanilla dolgokra is, de inkább nem ez a jellemző. Mikor lett először partnered?

2021. márc. 27. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok, szerintem olyan 22 éves korig nem fura, ha valaki nem talál párt es így kimarad a szex. Afölött nekem már fura, de még lehet rá logikus magyarázat, 25 körül lenne az, amikor már rezegne a léc. Nem is igazán a szex miatt, mertaz tanulható, hanem mert addigra az ember már túl van 1-2 kapcsolaton, sok mindent tanult belőle, vagy legalább már tapasztalt ezt, azt, amit a következőben nem ront el. 25 éves kor körül az ember már többnyire olyat keres, akivel akár a családot is el tudja képzelni és nem az első kapcsolatos baklövésekre, vagy az "azt se tudom mit akarok" dilemmára vágyik.

Az se biztosíték persze, ha a másiknak volt már kapcsolata, de számomra mégis biztosabbnak tűnik egy olyan személy.

Ez csak az én véleményem, embere válogatja, kinek hol a "határ" és miért épp ott.

2021. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2x annyi idős vagyok, mint te, szóval a 19 énem válaszait írom 😂

1. Nekem baj, mindig is az volt. Tudja már eldönteni valaki, hogy merre van előre. Ennél még a homoszexuális is jobb, az legalább tudja, mit akar.

2.Kizáró ok.(Bár, ha még nem volt egyáltalán kapcsolatod, akkor ez merész kijelentés. Egy dolog a fantázia, egy másik meg a valóság.)

3. Ez nem gáz.

4. Ez viszont zavarna.

5. Ez is. Ha te is unod, én végképp unnálak.

6. Ez nem baj. Ha a fiús dolgokban némi szerelési képesség is van, még előny is.

7. Ez egyértelműen előny. Én is ilyen vagyok. Kamu bocsánatkérésre semmi szükség.

2021. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2021. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8:

1. A biszex miért ne tudhatná azt, amit akar?

2. Tisztában vagyok vele.

4. Miért zavarna?

6. Van benne. Elég sok.


#9:

Fiú vagyok.

2021. márc. 28. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!