Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már jobb lenne feladni a párkeresést?

Figyelt kérdés
Úgy igazán 19 éves korom óta szeretnék barátnőt, azóta eltelt 5 év, és semmi nem történt azon kívül hogy neten találtam egy lányt és lett egy kalandom. Még mindig nem adtam fel hogy egyszer legyen egy normális kapcsolatom, később meg feleségem gyerekekkel. De ahogy telik az idő egyre nehezebben tudom elképzelni hogy legyen valakim. Sokszor azt gondolom sokkal jobb lenne ha beletörődnék abba hogy nem lesz senkim, mert akkor nem agyalnék, rágódnék annyit ezen. De nem bírnám ki egész életemben a magányt.
2021. márc. 27. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

24 évesen ne add fel, mert az nem jelent semmit, hogy eddig nem talált rád a szerelem.

Rágódni és agyalni pedig nem kell rajta, lehet pont azért nem találtál senkit, mert túlságosan rágörcsölsz a témára.

2021. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést kiírod pár naponta. Többször leírtam, hogy oszd meg velünk a részleteket magadról, a randikról, a lányokról, azért, hogy segíteni tudjunk. SOHA nem válaszolsz ezekre. Igazából nem is tanácsra van szükséged, hanem arra vársz, hogy majd egyszer egy lány megszán, és ír neked privátot.
2021. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Még van kb 10 éved.
2021. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmi ok nincs arra. Ez csupán annyit jelent, hogy az eddig alkalmazott módszerek nem jók és más módon kell ismerkedned.
2021. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

"De ahogy telik az idő egyre nehezebben tudom elképzelni hogy legyen valakim."


Hát igen. Ez itt a baj. Eltelik pár év, évtized, és már el sem hisszük hogy képesek lennénk rá. Így aztán fel is adjuk. Meg sem próbáljuk. Ezért pedig eleve kudarcba fullad az egész.

2021. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ne add fel, majd ha 30 éves korod után sem jön össze semmi akkor esetleg.

Még lehet szerencséd, nem sok esély van rá, de azért nem lehetetlen.

2021. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!