Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet mazhoista nőt /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet mazhoista nőt / lányt találni ?

Figyelt kérdés
És mennyire gond ha szívesen bántanám azt akinek ez okoz örömet. Van olyan nő aki ezt valóban szereti de a hétköznapi életben “normális” ?

2021. márc. 27. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Tulajdonképpen bárhol lehet ilyen nőt találni, de egyszerűbb, ha célzottan bdsm körökben és fórumokon ismerkedsz.


2. Nem baj, ez mondhatni természetes, ha szado/dom vagy. De ha ezzel még nem vagy tisztában, talán nem árt, ha beszélgetsz a témáról tapasztaltabb emberekkel.


3. Igen, viszonylag sok ilyen nő van, aki normális hétköznapi életet él.

2021. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 szívesen beszélgetnék de sajnos nem találtam ilyen párt főleg nőt nem.
2021. márc. 27. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt, ezen az oldalon rengeteg ilyen van, aki az alázásra vágyik. Nyisd ki a szemedet jobban!
2021. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Itt van egy ilyen nő, de rém ostobának tűnik.

2021. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 akkor tényleg én vagyok a vak mert én egy igazi ilyen nőt se láttam.

Akikre írtam kb mind kamu volt, vagy csak csalinak használta hogy kapcsolatot talàljon. Egy kettő volt aki lehet hogy potenciális jelölt volt de messze lakott. Én bpi vagyok.

És amint látod erre a kérdésre se irt egy nő se , privatba se

2021. márc. 28. 11:12
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 köszi de nekem egyszerűbb eset kellene, ez nagyon zavaros ... és lelki beteg. Nem kifejezetten szeretnèk mèly érzelmeket
2021. márc. 28. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

"És amint látod erre a kérdésre se irt egy nő se , privatba se":

mert itt nem jellemző, hogy egy nő kezdeményezzen.

2021. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 ok persze de ha nem ír se választ se privátot akkor hogy találjam meg ?
2021. márc. 28. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!