Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy magasak az elvárásaid 🤷‍♂️
2021. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
84%
Na most megjelenne az itteni jólelkű, jószívű incelek, akik csúnyák, de legalább ha elutasítod őket, annyira kedvesek, hogy elküldenek anyádba.
2021. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
94%

aki értelmes és és jól is néz ki, már kapcsolatban vannak.

találkoztam olyannal aki számomra nagyon jóképű volt, értelmiségi, ott meg kiderült, hogy EQ nulla szegény.

2021. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
6,5 éves kapcsolatomnak lett vége pár hónapja, a jelenlegi helyzetben az offline ismerkedés enyhén szólva is nehézkes, így nem sok más választásom marad. Gondolom nem én vagyok egyedül így.
2021. márc. 28. 16:36
 5/65 anonim ***** válasza:
66%
Én azért nem hiszem, hogy kizárólag ez lenne a helyzet. Persze, nehéz lehet olyat találni, aki egyszerre jól néz ki és intelligens/jó beszélgetőpartner, de nem lehetetlen. Viszont annyiból igazat kell adnom az első hozzászólónak, hogy lehet nem rögtön a full kigyúrt, Ájfonnal,BMW-vel villogó srácokkal kéne kezdeni, mert azért ott a többségnek tényleg 0 az agykapacitása, ráadásul lehet a kamuk is a képei. Próbálj az átlagosabbakkal is dumálni, ki tudja, lehet a valóságban meg bejönnek majd külsőre is.
2021. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
89%
#5 szerintem a kérdező, meg úgy általában a normális értékrenddel rendelkező nők ezt a fajtát kapásból kizárják.
2021. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy csúnya vagy.
2021. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
28%

Az egész világgal van a baj vagy csak te veled? Melyikre nagyobb az esély?

2-es ennek a hányásodnak pedig mi értelme volt, azon kívül, hogy agresszív vagy, és már rögtön provokálod embertársaidat? De nézzük csak a te kedvedért, mit is írtál:

1 honnan tudod te azt, hogy jönnek ide incelek, miért jönnének?

2 miért terelsz egy kérdést férfi vs nő kategóriába? Miért kell beleerőltetned a viszályt egy kérdésbe, mikor a cél a válaszadás lenne?

3 te azt állítod, hogy itt nem történhet értelmes társalgás, csakis a nőgyűlölők és a férfigyűlölők közötti újabb csata?

4 jószívű, jólelkű incelek? Ezt ki mondja? Ez egy olyan feltételezés te tőled, amely csak arra alkalmas, hogy démonizálj, más embereket. Akkor ki is itt a "jólelkű, jószívű"? És ismétlem, ez a 2 jelző tőled, teljes hasraütés szerően tört ki belőled.

5 te meg honnan a fenéből tudod azt, hogy csúnyák?! Talán akit nem kedvelsz, az biztosan csúnya is? Meg hogy jön ide az, hogy kinek milyen a külseje? Azt hittem, itt kérdések és válaszok vannak.

6 az elutasításos részben igazad lehet. Sajnálom, ha néhány férfi ilyen primitíven reagál egy természetes jelenségre.

2021. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
53%
mert normális férfi nem viseli el sokáig, hogy ír 100 levelet és egy választ se kap.
2021. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el hogy egy társkeresőn férfi szemmel is elég rossz a női felhozatal. 30 üzenetből 28 nem válaszol, aki igen az meg irreálisam magasra teszi a mércét amit én teljesen átlagként sajnos nem tudok teljesíteni!
2021. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!