Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a társkeresőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a társkeresőkkel? Tinder,Badoo.

Figyelt kérdés

Kb 3-4 évvel ezelőtt, nagyon nagy sikereim voltak a Tinder,Badoo, bármilyen társkeresőn. Volt belőle kapcsolatom is, lazább dolgok, jó randik.

Ennek ellenére az utóbbi 1 évben valami hatalmas csalódás és önbizalom romboló amit tapasztalatok rajta. Az emberek nagy része nem válaszol, ha igen nagyon bunkó módon, arra hogy valakit találkozóra el lehessen hívni egy csoda , és egyszerűen nem értem mi történt. Állítólag jól nézek ki, ezért se volt gondom soha az ismerkedésbe, de mintha a világ megváltozott volna.


Nektek mi a tapasztalatok?


23/F



2021. márc. 28. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3-4 évvel ezelőtt, nagyon nagy sikereim voltak a Tinder,Badoo, bármilyen társkeresőn. Volt belőle kapcsolatom is, lazább dolgok, jó randik.


Én 35 vagyok, és a társkeresők fénykorában használtam őket sokat, vagyis az 2000-2010 közötti években. Mindig volt onnan rengeteg randim, 3-4 barátnőm is. 6 éve a csajok espasikrol szedtem össze egy csajt, 3 évig voltunk együtt. 3 éve felléptem a badoora és azokkal a képekkel, melyekkel 25-30 köröl sikeres voltam a nőknél, azokkal voltam fent a badoon. 1.5 év alatt, amíg használtam megsúgom, hogy 60 nőre írtam rá, kb 3 írt vissza, és 1 randim volt. Régen a csajokespasikon 4 ből 1 legalább mindig visszaírt, és 10 ből 1 randim volt. Teljesen a feje tejetükre álltak a társkeresők. 90%-uk szórakozni jár fel oda a nők közül, vagy egot fényezni. Irgalalmatlan sok a kamu női profil is. Hanyagolni kell, ha engem kérdezel. Hamarosan júniusban nyitunk, mármint az ország, ha minden igaz, és leeht majd rendesen csajozni.

2021. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kerülöm az internetes társkeresőket. Neked is azt kéne.
2021. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
próbáld ki a facebook társkeresőt, hátha jobb, bár szerintem nem.
2021. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
#1 igen, szeptember 1-ig. sok sikert.
2021. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most minden zárva, boldog-boldogtalan online próbálkozik.
2021. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan már régóta fent vannak, napi 5-6 új megkeresés mellett kiégtek. Ebben a helyzetben jössz te a "Szia, milyen volt a napod?" üzeneteddel. Szerinted?

Ha sikerélményt szeretnél, próbáld az első üzenetedet személyre szabni. Legjobb, ha a szöveges leírása alapján írsz valamit (már ha van neki), vagy a képeken keresel kapcsolódási pontot.

2021. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
#1 Azt ne feledd, hogy azóta örgedtél is 10-15 évet.
2021. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Gáz is mondjuk 10 éves képekkel nyomulni LOL
2021. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem nyomulok 10 éves képekkel, hanem kb 4 évesekkel. Annyi idő alatt még nem jelentős a változás. Ellenben a 35 feletti nők 90%-a 28 éves kora előtti képeket tesz fel. Sehol egy megereszkedett bőrrészlet, sehol egy ránc, sehol egy karika vagy táska. Vagy pedig a photoshop mesterei...
2021. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
94%
Én is sokat badooztan ,Tindereztem. Komolyak voltak a szándékaim, nekem is sok randim volt, és iszonyat gáz palikkal találkoztam. Sajnos ez chaten nem jött le. Dw! Aztán jött Ő! Nyáron lesz az esküvőnk! Szóval ne qdd fel. Lehet az 990.nő lesz az. Tű a szénakazalban. Van nem egy ismerősöm, aki itt találta meg az igazit.
2021. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!