Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legnagyobb rib🙊nc nő is csak érzelmet akar tőlem?

Figyelt kérdés
Minden f🙊sszal orrba szájba dugnak, 20-30-50 parner, azonnali szex, de amint rám kerül a sor, azonnal szerelem érzelem lélek ápolgatás kell? Én miért nem b🙊szhatok csak úgy érzelem mentesen mint minden más pasi?

2021. márc. 28. 20:28
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
80%
Valszeg mert nincs hozzà elég tököd.
2021. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de ez a majmos autocorrect tök cuki 😄
2021. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem emiatt a stílus miatt és ha még randa is vagy, akkor ki is röhögnek, kisgyerek.
2021. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 kösz én tettem bele hogy ne legyen annyira alpári és ki menjen a kérdés. Szétb🙊sz az ideg azért irok csak igy ...elnézést minden jóérzésű nőtől.
2021. márc. 28. 20:34
 5/19 Hellmano ***** válasza:
55%
Mert látják, hogy egy kis irányítható tangapapucs vagy, aki mellett félrekrhatnak te meg, majd eltartod őket. Sajnos ez van.
2021. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Mert valamit làtnak benned azt hiszik esélyük van nálad
2021. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 hatalmasat tévedsz egyik se akarta hogy el tartsam sőt mind jobb anyagi helyzetben volt mint én
2021. márc. 28. 21:13
 8/19 A kérdező kommentje:

#7 de mindig elmondom az elején hogy nem akarok kapcsolatot.

Nem vagyok hazug nem mondom hogy szerelmes vagyok beléjük , és ők mondják azt az elején hogy csak szexelni akarnak

2021. márc. 28. 21:14
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Mert a szexuálisan vonzó férfiakkal a nők valóban szexelni akarnak, nekik semmit sem tenniük a dugásért. Az összes többi férfi esetén a nők nagy nehezén rászánják magukat a szexre, ha az elég előnnyel jár (és félő, hogy a pasi lelép más nővel, különben minek bevállalni a szexet, ha mástól sem jut hozzá). Te minden bizonnyal abba a kategóriába tartozol, akiknek nyújtani kell valamit.
2021. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez van; mindig a legbüdösebb kupac szarra száll a legtöbb döglégy.
2021. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!