Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél mit gondolsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mit gondolsz erről a "bevállalós vagy" szövegről?

Figyelt kérdés
Csak nekem forog a gyomrom tőle?

2021. márc. 29. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Zsák a foltját ahogy mondják, rossz ember ismerő vagy fejleszd magad.
2021. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Aki ilyet mond, az általában egy rohadt perverz. Nekem nincs szükségem erre.
2021. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak akkor jó duma max, ha a másik fél se akar komoly kapcsolatot, hanem legfeljebb szexkapcsolatot, alkamit pl Tinderen. De ez esetben is olyan semmitmondó töltelékszónak tűnik.

Komoly kapcsolat céljából ismerkedőknél ez egyértelműen udvariatlan, tolakodó és nagyon ciki ilyen fordulatot bedobni.

2021. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban tök jó, hogy ezzel azonnal tisztázza a szándékait és szépen le is zárhatod vele az ismerkedést.
2021. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Az kérdez ilyet, aki a szexre hajt. Szerintem nincs ezzel baj, legalább tudod, hogy nála ne komoly kapcsolatot keress.
2021. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy ilyennél itt lenne vége az ismerkedésnek. Arra legalább jó, hogy hamar kiderül, hogy nem egymást keressük és nem húzzuk feleslegesen az időt.
2021. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

En szimplan azt gondolnám, hogy olyanokat akarna az ágyban tőlem amit en nem es bevállalos csajokat keres.

Tekintve hogy ebbe a szoba nekem.a szex sok olyan verzioja beletartozik amit en kizárok.


A kérdés innenstol màr csak az lenne hogy ő ugyan miket értett volna alatta de eddig màr nem jutunk el mert ugye offoltam az alapján amit nekem jelent ez a szo..

2021. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja amugy engem nem zavar az ki mirr hajt. A döntés joga ugyis nálam van.kb mindenki azt ir amit akar felőlem..

7.voltam

2021. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Kamu és gáz.


Ha TE valamilyen vagy, azt minél jobban hangoztatod, annál nagyobb kamu. Meg nekem egy prosti jutna az eszembe vagy valami valóságshow beszavazó műsora.

2021. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez akkor is kiábrándít, ha én is csak szexet akarok. Az ilyen kérdések mindig gázak, pedig szeretem a durvább dolgokat az ágyban. De aki már az elején így kérdezget, az általában lúzer az ágyban.
2021. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!