Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne olyan lánnyal ismerkedni, akinek nem csak a külső számít?

Figyelt kérdés
Próbáltam már elég sok társkereső oldalt, egyik helyen se jártam sikerrel, mert nem vagyok túl fotogén, és így első ránézésre nem fogom meg a lányokat. Tudnátok esetleg tanácsot adni, hogy hol és hogyan próbálkozhatnék még? F/20

2021. márc. 29. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sehol! Illetve a bűnronda vagy 3mázsás nem nézi a külsőt bár manapság már azok is mert ha a csinos barátnő megkap mindent azthiszik nekik is jár! Szóval maradjunk a seholnál!
2021. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Te adtál esélyt egy nem fotogén csajnak vagy neked is a külső számít?
2021. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért a női és a férfi kinézetre való igényeket ne keverjük össze a nők sokkalta válógatósabbak ! 10
2021. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Adnék, de senki nem írt nekem, pedig én nem vagyok túl válogatós, jobban számít nekem a belső.
2021. márc. 29. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen, ahol bizonyíthatsz a belsőddel. Hobbi kapcsán, tágabb ismerősi körben, munkahelyen/suliban, majd ki kinyit minden, konkrét eseményeken.
2021. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
csak élőben van esélyed, ott tudja az előnytelen külsőt a jó öltözködés, a duma-humor kombó, a magabiztosság-kisugárzás valamennyire kompenzálni. Neten reménytelen. A neten konkrétan a nőknek a kinézet a minden, és nem csak úgy ismeretlenül társkeresőn, hanem úgyis a kinézet jelent nekik 100%ban minden, ha előtte a nővel 2-3 hétig non stop beszélgetsz, telefonon is, már szinte hozzád akar menni, annyira beléd esett, erre küldesz egy képet neki 3 hét után (mondván baj nem lehet most már, mert a tenyeredből eszikű), ronda sem vagy, elküldöd és azonnal ghostingol mind, mert csak egy átlag pasit kapott, nem egy álomférfit, egy Brad Pittet, akit hozzátársított a karakterhez, akit kapott 3 hétig. Sokszor volt már ilyen velem és más pasikkal is, szóval ez tapasztalat. Neten soha és soha, de soha ne reménykedj és ne ismerkedj, ha nem érsz egy minimum 8.5 es szintet egy okjebtíve 10-es skálán.
2021. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Sehol, talán 80 felett már nem válogatnak úgy a nők.
2021. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És egy társkereső oldalon mégis mi a frászból szűröd le a belső tulajdonságokat? Nem kötekedni akarok, de komolyan érdekel. Egy pár soros bioból? Mert ugye a neten a fotóddal prezentálod magad. Ez az első amit a másik fél meglát, még mielőtt megtekintené az adatlapodat, ez az első lépcsőfok. Ha a fotó nem jó, akkor veszett ügy. Legalábbis a netes társkeresés.
2021. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Idő kérdése, és szerintem biztos találni fogsz. :) Nekem például nem számít a külső, csak hogy megcáfoljak 1-2 előttem lévő választ, még vannak ilyen lányok, bármennyire is hihetetlen.
2021. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!