Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Az "aranyos" nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az "aranyos" nálatok is barát zónás kategória mint a nőknél vagy pozitív dolog?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 06:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2 resze van.


Aranyos lany? Felesegul is vennem.


Ram mondjak, hogy aranyos? Nalam ez olyan "nem tekintelek ferfinak" dolog.

2021. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat 😊
2021. márc. 30. 17:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Azert nem jarnek minden csajjal, akinek ezt mondom, ehhez azert tobb kell. De nyilvan pozitiv.
2021. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

8-as vagyok: egyébként az exemet én aranyosnak tartottam és mondtam si neki, de ő ezt sajnos mindig negatívan érzékelte, azt gondolta, hogy szerintem ő nem szép, hanem "csak" aranyos. Ő "szexi" akart lenni, olyan módon, mint mondjuk egy híres celeb, tehát tökéletes alak, mosoly, arc, haj stb.

Sok csaj nem képes elfogadni, hogy attól még őt is szépnek tarthatják, csak más módon és szerintem a letöbb férfinek a "cuki, aranyos" csajok is baromi vonzóak, nem mindenki akar egy "femme fatale" típusú nőt maga mellé...

2021. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Számít a szituáció amikor elhangzik és az előzmények,alap szituban egy közömbös téma esetén barátilag hangozhat és nem mozdít előrébb általában a kapcsolaton,mármint előrébb mozdít de nem feljebb,ha viszont egy romantikusabb pillanatban éppen oda illik és igaz is az szerintem egy férfira és nőre is pozitívan és a kapcsolatra építő jelleggel hat. 35f
2021. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!