Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alap, hogy a férfiak már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alap, hogy a férfiak már az ismerkedés első pár napjában a szexről ennyit beszélnek?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú párkapcsolatom ami éveig tartott, neki sem az első héten dobtam oda magam, előtte ismerkedtünk, sokat találkoztunk. Kicsit több mint fél éve vége a kapcsolatnak és úgy látom, hogy olyanról szó sem lehet, hogy esetleg megismeritek egymást, egy hónapig kb találkozgattok aztán utána döntitek el, hogy hogyan tovább. Ha te kapcsolat/ szex előtt meg szeretnéd ismerni a másikat akkor te már nem vagy elég érdekes, régi módi vagy. Beszélgettem nálam fiatalabbal, velem egykorúval, idősebbel és mind kb csak a szexről beszél. Semmit sem tud rólam de már mennek a szexes poénok, mit csinálna velem, mikor ugrunk fel egymáshoz? Hiába szögezi le az elején az ember, hogy párkapcsolatot keresel mert te nem vagy az a szexkapcsolatos fajta.

Mit rontok el mindig?



2021. márc. 30. 11:51
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
66%
te semmit nem rontasz el.... ne foglalkozz ilyen gyökerekkel a sexről nem beszélni kel ha nem csinálni
2021. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
semmit nem rontasz el. A férfiak 95%a csak szexet akar.
2021. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Mit rontasz el? Rossz ismerkedési partnereket választasz.

Gondolom ezt Tinder vagy hasonló. Próbálj olyanokra ráírni, akiknek nem profi fotóik vannak és kiírt magáról szöveges leírást.

2021. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Ehhez kell egyfajta lazaság is. És ezalatt nem azt értem, hogy azonnal ágyba kell ugrani, én sem vagyok az a típus. De ha valaki szimpatikus volt ismerkedésnél, engem nem zavartak az enyhébb utalások (természetesen nem azokra gondolok, akik egyből kérés nélkül küldték a fotót a kolbászukról).


Én szeretem a vicces/egymást heccelős poénokat, lehet azt intelligensen is művelni. Szerintem inkább a stílussal van a baj.

2021. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként ismerkedéskor aki férfi normális, úgy értem van egy kis esze, az sem beszél a szexről, bár nyilván akarja és gondol rá. Én sosem beszélek ismerkedéskor a szexről, de általában a 2.-4. randi környékén megkapom az esetek többségében. Ezt sokszor a lúzer, nőkhöz nem értő férfiak csinálják, hogy a szexről beszélnek, mert azt hiszik ez majd beindítja a nőket. Egy kis lightos rövid flörtölés megint más, de a kérdés gondolom nem erre irányul.
2021. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ilyenek.


Amelyik nem, arra kell lecsapni.


40/N

2021. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Aztán meg megy a sírás, hogy nem tudnak kielégíteni stb:) Nem jó itt már semmi.
2021. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ezek a pasik azt hiszik, ami nekik izgalmas, az a nőknek is.


Egyszerűen tiltsd le őket.

2021. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Azzal kell ismerkedni, aki tetszik. Tapasztalat szerint a szex nem kerülhető el. Előbb-utóbb sor kerül rá ha van szimpátia.
2021. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem rontasz el semmit, sőt szívességet tesznek ezzel, mert az első ilyennél el kell őket hajtani, és nem pazarolják tovább a drága idődet.

Nehogy azt hidd, hogy aki veled suttyó, (nagyon sokan) az másokkal udvarias, tisztelettudó, csak te vívtad ki a viselkedéseddel ezt a bánásmódot.

Sőt, ezek a “férfiak” is szeretik így beállítani, hogy aki megérdemli a tiszteletet, azt tisztelem, aki meg csak arra való, azzal úgy bánok.

Baromság. Egy férfi vagy suttyó, vagy nem. Annyi a dolgod, hogy ne állj le ilyenekkel, és ne magadban keresd a hibát, és ne add lejjebb, lesz majd köztük normális.

2021. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!