Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az internetes társkeresőkön párkeresést folytatnak vagy ideák üldözését?

Figyelt kérdés

30 alatt, fővárosban, hogyan nem talál magának egy szép, tanult és csinos lány magának párt 3-6 hónap alatt?


Pár ismerőssel is szembefutok társkeresőkön és értetlenül állok előtte, hogy a sokadik alkalommal látom újra ugyan azon a platformon / akár más újabb portálon is (pl egyik hónapban látom Tinderen, rá másfél-2 hónapra Bumbleon. Utóbbin annyira kevés lány van, hogy 99%, hogy új regisztráció). Értem én, hogy velem nem akar kezdeni, mert úgy gondolja ő szebb, jobb különlegesebb....


DE neki ez komolyan jó, hogy 5. hónapja mindenkivel megteszi az első sokszor iszonyat unalmas köröket??? Látszólag próbálkozik, valamilyen szinten energiát fektet bele - új regisztáció, másik portál, új képek.


Nem gondolja, hogyha 5000-10000 pasiból nem talált magának valakit, úgy hogy ez a jelentkezők száma, nem az akit elé dob a portál, akkor benne van a hiba?



2021. márc. 31. 22:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom mit gondol.

Te miert nem sz.arsz rá nagy ívben úgy, mint én?

Vagy ha ennyire foglalkoztat a kerdés, akár neki is feltehetnéd.

2021. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%

Tinderen az a nagy dilemmájuk, hogy aki külsőleg megüti a mércét, az csak meg akarja dugni őket.

Persze kevés pasi üti meg, de ugyanaz a kevés tetszik mindegyiknek.

2021. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem gondolja.


És nem is kötelező bárkivel összeállnia.

2021. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Te valami önkéntes puncicsősz vagy?
2021. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, miért gondolják egyes férfiak, hogy a nőket naponta ezren ostromolják. Az instapcsákat lehet, de egy átlag nőt korántsem. Amúgy meg mit foglalkozol vele? Gondolom nincs életed és nőd, és játszod itt a megmondóembert.
2021. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Látszik hogy rátapintottam a lényegre, máris nyomják a piros ikszet a válogatós tinderhercegnők. 😀
2021. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Válogatós kis hercegnők, nem szopnak le parancsra minden csövest, hát mit képzelnek???
2021. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Szexkapcsolatot könnyű találni, párkapcsolatot viszont nem. Nekem férfiként is nehéz volt olyan nőt találni, akihez vonzódom és személyiség is passzol, csak azért nem jövök össze valakivel, hogy legyen valakim és hátha jobb lesz idővel. Valószínűleg ő is megválogatja kivel alakít komoly kapcsolatot, és csak azért nem jön össze valakivel, mert udvarol.
2021. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Tinderhercegnő...! Ez a mai 2. kedvenc szavam.:) (A mai №1 a "dislike - csürhe" volt egy youtube - ról szóló cikkben)

Akkor regisztrálok is,meghoztad a kedvem:)))

2021. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Hát én évek óta vagyok fenn tinderen (barátnőim közül van, aki 5 éve!). A magyar társkeresőn a felhozatal siralmas, az egy dolog, hogy két véglet van (kigyúrt szexi fiú vagy pedig nem helyes srác) de az intelligencia szint is elég alacsony. Németországban dúskálni lehetett és választani, itthon siralmas. Szóval az, hogy magyar netes társkeresőn nem talál teljesen egyetértek. 😀😀 Az, hogy élőben nem talál simán megeshet. Miért annyira biztos, hogy találkozik hasonló kaliberű férfival, főleg ha dolgozok mellette karriert épít stb. Nem törvényszerű, hogy találkozik olyannal, aki megfogja. A másik, hogy itthon közel sem válogatósak a nők ha megnézem a német nőket. Nálunk mindenki fél, hogy egyedül meg kelet-európai módon megszólják, hogy már jaj 30 és miért nem házas nincs gyereke stb.

Szerintem tök jól csinálja, hogy nem áll össze bárkivel, miért is kellene? Sokkal jobb egyedül mint megalkudni valaki mellett.

2021. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!