Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ehhez a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a társkereső statisztikához?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm egy társkereső adminja, elég szép számmal regisztráltak már. Minden profil ellenőrzött és a kamu profilok is rendszeresen szűrve vannak. Egy gond van csak. Az arányok. Nem untatnálak titeket a hosszú statisztikával, de akkora aránytalanság van, hogy az elképesztő, és a férfiak arányára. Sajnos ez egyik nemnek se jó, mert a férfiaknak nem jön üzenet a nők pedig válogatósak lesznek.


De itt vannak a számok.


Nők férfiak aránya 20-30 éves kor között :

88% férfi

12% nő


Egy nőre jutó férfiak száma 20-30 éves kor között: 8,4

Egy nőre jutó férfiak száma 30-40 éves kor között: 5,4

Egy nőre jutó férfiak száma 40-50 éves kor között: 2,3


Tehát magyarul egy huszonéves férfi 8x rosszabb esélyekkel indul a társkeresőn. Vagy csúnyán fogalmazva 8x értéktelenebb mint egy nő.


A számok az életkor előrehaladásával javulnak, körülbelül 50 éves kornál egyenlítődik ki a görbe, ott egy férfi jut egy nőre.


Tehát ezen adatok szerint akkor éri meg erre a társkeresőre férfiként regisztrálnod ha 50 múltál.


Ez nyilván csak egy társkereső statisztikája, de ebből is le lehet vonni következtetéseket. Az lenne a kérdésem, hogy a többi nő az hol van???? Ahogy olvastam itt a fórumon, azért nem regisztrálnak a nők, mert túl sok üzenetet kapnak. De ha több nő regisztrálna, pont hogy akkor kapnának kevesebb üzenetet, mert több nő jutna a férfiaknak. Szóval ez egy paradoxon.


A másik, meg hogy pont ez miatt sem éri meg a férfiaknak regisztrálni semelyik társkeresőre. Túl nagy aránytalanság van és csak a frusztráció éri őket.



2021. ápr. 1. 00:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Vegre valaki elárulná akkor, hogy 40 éves nőként hol nem kell huszonéves Mikkamakkákkal beszélgetnem, míg tapintatosan elirányítom őket 2 utcával arrébb?
2021. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Aki szereti a grafikonokat annak feltöltöttem egyet: [link]
2021. ápr. 1. 00:10
 3/27 A kérdező kommentje:
1# A statisztika úgy lett számolva, hogy egy ugyanolyan kora beli emberre mennyi másik korabeli ember jut(na). Ez nem azt jelenti, hogy a fiatalabbak vagy idősebbek ne írhatnának. Sajnos ők azért írnak, mert a saját korosztályuk nincs a társkeresőn, ezért nem tudnak mást tenni, mint idősebb emberekre írnak.
2021. ápr. 1. 00:12
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Oké, de 50 körül kiegyenlítődnek, azt mondod. Én szuperul ellennék 40+ 50+ korosztallyal, csak kérlek azt bökd ki, melyik oldal ez.


Arra meg inkabb nem írok semmit, hogy muszáj nekik idősebbekre írni...🤦‍♀️🙄

Nekem meg muszáj válaszolni, mert engem meg úgy neveltek.

Szuper, hogy kenyszerből ír nekem, én pedig halálosan unom, de azert írogassunk, mert muszáj.(?!?) Na jó, ez gáz.

2021. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az lenne a kérdésem, hogy a többi nő az hol van?"


A való életben keres társat, mert a társkeresők borzalmasak.

2021. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%

"Ahogy olvastam itt a fórumon, azért nem regisztrálnak a nők, mert túl sok üzenetet kapnak."


Azért nincsenek fenn, mert összehasonlíthatatlanul könnyebb helyzetben vannak, ami a társkeresést illeti, egy valamire való ugyanis nőt szüntelenül körbeudvarolnak minden irányból, megállás nélkül. Egy álláskereső oldalon sem azok vannak, akiket minden nap hívogatnak fejvadászok. Azok a nők kötnek ki jellemzően a társkereséső oldalakon, akik irreálisan jó pasit akarnak mindenáron (ahhoz képest, hogy milyen pasit kaphatnának meg).

2021. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
eh... egy valamire való nőt ugyanis szüntelenül.....
2021. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%

"Az lenne a kérdésem, hogy a többi nő az hol van?"

"A való életben keres társat, mert a társkeresők borzalmasak."


Neten és a való életben sem keresnek társat. Ha véletlenül egy jófogás beesik, akkor esetleg annak adnak egy halvány esélyt.

2021. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

gondolom, ez valami alja tarskereso lehet, badoo vagy hasonlo szinvonal, mar ha igaz egyaltalan a kerdes.

nyilvan sok ferfi azt hiszi, hogy tarkereso = instant szex, ezert felregisztralt meg a fellabu ertelmi fogyatekos is kb. a tarkereson jelenlevo ferfiak nagyjabol fele hasznalhatatlan kategoria, sosem all parba egyetlen novel sem, csak ottvan es remenykedik. na most, ha veluk nem szamolunk, mindjart kiegyenlitetettebbek az aranyok.


de le kene mar allni ezzel a ‘nOk VaLoGaToSaK’ vergodessel, mert egyreszt ez kb olya szamunka, mintha a szarban turkalnank konyekig es probalnank talalni valamit, mareszt meg ha csak ‘egy ferfi jutna ram’, de az az egy nem tetszene, akkor sem allnek ossze vele. legyenek a ferfiak is kicsit valogatosabbak es nyomuljanak ra minden 20 es 40 kozotti kicsit is elfogadhatoan kinezo nore gondolkodas nelkul. sokra megyek a valogatassal, ha csak a selejt jut kb, juthat ram 8 ferfi, ha mind buta, elhizott, fogatlan suttyo.


de mi is a problemad? a valo elet tele van nokkel, es bar tudom, hogy allandoan nyomjatok itt a ‘ferfitobbletes’ hisztiteket, azert nincs joval tobb pasi ugy osszessegeben az orszagban. ki kell menni az az utcara es valogatni a nokbol, tessek, nektek is megvan hozza a jogotok.

2021. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
*llegyenek a ferfiak is kicsit valogatosabbak es NE nyomuljanak ra minden 20 es 40 kozotti kicsit is elfogadhatoan kinezo nore gondolkodas nelkul.
2021. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!