Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10/10-es nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/10-es nők! Ti összejönnétek egy szakmunkás férfival?

Figyelt kérdés
Amennyiben nem, akkor melyek azok a munkák/pozíciók amilyen férfiakkal viszont már igen?

2021. ápr. 1. 02:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell nekem esni, én voltam kb az első a sorban, aki írtam, hogy simán összejönnék szakmunkással. Az, hogy nem akármelyikkel, az kb olyan szintű megkülönböztetés, mint hogy szívesen összejövök férfival. Csak nem bármelyikkel.

Amúgy engem nem zavar, ha felszínesnek nevezel, mindenki felszínes, csak valamiért ezt szitokszóként használjátok, pedig mutass rá csak egyetlen olyan emberre, aki nem szereti a szép, a mutatós, a jobban hangzó dolgokat, és direkt választja a csúnyább partnert, a rosszabb kocsit, a kellemetlenebb lakhatási körülményeket, még ha megtehetné, hogy a jobbat választja.

Az viszont zavar, ha szavakat adsz a számba. Ne rajtam éld ki a frusztrációid, miközben szerintem én elég világosan fogalmaztam a kérdésben és egyáltalán nem voltam kirekesztő a szakmunkásokkal szemben.

2021. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
63%

"pedig mutass rá csak egyetlen olyan emberre, aki nem szereti a szép, a mutatós, a jobban hangzó dolgokat, és direkt választja a csúnyább partnert, a rosszabb kocsit, a kellemetlenebb lakhatási körülményeket, még ha megtehetné, hogy a jobbat választja."


itt vagyok. Nekem nem kell csilli villi kocsi drágábban, ha olcsóbban is megkapom azt, ami kell. EZt nevezik OPTIMÁLIS elvárásnak és nem MAXIMÁLISnak


Tényleg felszínes vagy.

2021. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
72%

Annyira rohadtul unalmas itt ez a büfészakozás/bölcsészezés, hogy azt szavakkal ki sem tudom fejezni.

A lényeg, hogy az ember értsen ahhoz, amit tanult és esetleg hasznosítsa.

Phaszért néznek le sokan egy embert, aki megcsinált egy diplomát, csak azért, mert nem mérnök mondjuk. Gyökrek.

2021. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
63%
#32 akkor te meg igénytelen. 1-1.
2021. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
40%

az a tervem, h épitek egy budget kertvégében csapatós suzukit, na szted a legújabbat veszem meg?

vagy egy 50-60 éves lepukkant rozsdahalmazt szeretnék gyári állapotba hozni OT-ra, rászánok 5 évet mondjuk, az eredmény egy gyönyörű old timer lesz, amit most ócskavasként veszek meg.

ujra a felszinesség, plusz h csak annyi a célod h neked a legleg kell, aztán eldobod, hát..

2021. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell savazni a nőket, ha diplomások. Sokan azt mondják itt, hogy fúj, nem is kéne diplomás nő. Bezzeg a kőműves, az már valaki.

Na 1. Ha úgysem kell diplomás nő, akkor miért fáj, ha diplomás nőnek sem kell kőműves?

2. Miért kell leszólni valakit, aki tanult azért, hogy ne kemény fizikai munkája legyen?

Hát ne haragudjatok, de én dupla annyi pénzért sem adnám fel a kényelmes munkámat, amit imádok csinálni és kb 6 éves korom óta tudom, hogy ennek akarok továbbtanulni, egy gyári szalagmunkáért (vagy akár kőműveskedésért. Imádom a kőművesünket, minden tiszteletem az övé, csodásan dolgozik, de aztán oda is teszi magát keményen.)

A férjem egyébként tanár, nagyon intelligens, azt meg mindenki tudja, hogy a tanárok nem keresnek jól. Mégis őt szeretem és büszke vagyok rá.

8 voltam.

2021. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
36. Szerintem ha két ember meglát valamit egymásban akkor nem számít a nő diplomás vagy sem vagy fordítva. A pártalálás ennél azért bonyolultabb, az ami a fejünkben létezik más dolog azzal amit majd a szívünk fog diktálni ha úgy alakulna.
2021. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
45%

33.-nak.


Vállalom!


Én szoktam "Büfé-Ruhatár" szakozni egyes papírokat. Sok esetben joggal, mert én valóban dolgoztam felsőoktatási intézményben, és pontosan tudom sok az olyan haszontalan szak, ami csak arra jó, hogy a sulinak legyenek diákjai, és megkapják utánuk a fejpénzt.

Szintén lenézem azokat az embereket, akik olyan szakot végeznek, amivel reálisan 5 perc Guglizással rájössz, hogy konkrétan NULLA értéke a munkaerő piacon.

És akiket konkrétan szemen köpnék, azok a srácok, akik sírnak a neten, hogy nincs nekik meló, vagy ha lenne, ő nem megy a sereghez/rendőrséghez, hanem neki a NAGYNEMEZTKÖZIMULTI kell(ene), és nem kell fel havi 300-ért, mert 800-at akar, mert látta a neten, hogy ennyit lehet keresni a papírjával.


Ennyi.

2021. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
83%
Anno osszejottem volna, de tobb is volt, szabalyosan rettegtek tolem. Lehet vigasztalodni. Akadaly az ismerkedesben, ha a masik tul jonak talal.
2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!