Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder miért a leggyönyörűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder miért a leggyönyörűbb nőket mutatja mindig először?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy iszonyú jóképű férfi, kb átlagosan helyes és az eddigi sikereim alapján tudom a szintemet, hogy milyen külsejű lányokat kaphatok meg reálisan. Meg is van bennem ez sokszor, hogy nem foglalkozom a gyönyörű nőkkel, mert nem vagyunk egy kategória, ráadásul valóban gazdag, vagy nagy dumás menőcsávó sem vagyok. Bár nyilván csóró és tutyi-mutyi sem, hanem átlagos, bár ez a szó valamiért az utóbbi időben negatív konnotációjú sok ember szemében.

Erre a Tinder mindig az első 20-50-100 feldobásban a legszebb nőket mutogatja direkt. Ja és egy párral még matchelek is. De ők azok, akik vagy vissza sem írnak, vagy egy-két üzenetváltás után nem írnak már vissza. És ezzel valamiért a nőket szokták piszkálni, de szerintem mindkét nemben ott van, hogyha elhúzzák az orrod előtt annak a lehetőségét, hogy kaphatsz talán vonzóbb partnert is, akkor az befészkeli magát a fejedbe és nehezen jön már ki, vagy nem látod reálisan a helyzetedet miatta és azt hiszed talán van esélyed olyanoknál is, akiknél valójában nincs. (Nőknél annyi a különbség, hogy őket esetleg meg is dugják a tőlük jobban kinéző férfiak, de a férfiakkal nyilván nincs ilyen fordítva, hogy a szép nők lefekszenek velük, csak kapcsolatot nem akarnak.) Szóval miután láttam azt a rengeteg szép nőt és befészkelte magát a fejembe az, hogy talán egyiküknél nekem is van esélyem, utána már nem is szívesen ismerkednék egy darabig az átlagos, átlagosan helyes lányokkal. Más is van így ezzel? Lehet ezzel az érzéssel bármit tenni, vagy ez a Tinder és az online ismerkedés velejárója nemtől függetlenül?

ápr. 1. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#10: Az operátorok nem 1-1 női profilt kezelnek, hanem sokat. És nem azt mondom, hogy rendszeres, de szerintem az algoritmus jelzi nekik, hogy kikre kell ráírni.

Vagy nem furcsa egybeesés szerinted, hogy nyomom free módban, szinte mindenkit jobbra húzok a dagadt igénytelenek kivételével és semmi. Aztán megy ez 4-5 ciklusig (mármint ennyiszer 12 óránként, amikortól újra lehet húzogatni) és utána hagyom az egészet. Akkor küld az alkalmazás ilyen üzeneteket, hogy újra tudok húzogatni meg ne adjam fel meg ilyen tippek, olyan tippek, ha azokra sem reagálok, akkor bizonyos idő elteltével lesz titkos imádóm, szuperlájkom, akármi. Vagy éppen valakivel több nap inaktivitás után matchelek.

A közös ezekben, hogy ha rájuk írok és válaszolnak, akkor felettébb kellemes beszélgetés alakul ki, viszont amint személyes találkozót szeretnék vagy átmenni másik platformra vagy videochat, terelnek vagy eltűnnek.

A sokadik után már tényleg nagyon gyanús a dolog.

ápr. 2. 11:21
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne nevettess már, hogy free userek behúzására fenntartanának embereket Magyarországon. Ez nem kína, ahol egy tál rizsért kapsz munkásokat. Pláne, hogy viszonylag értelmes ember kellene a pozícióra, helyesírás és informatika alapelvárás. Havi 2000-5000 Ft-os bevétel fejében bohóckodnának ilyennel.... Pláne, hogy kicsit sem biztos, hogy elő fogsz fizetni ezek után.

Egy borsod-megyei zsákfalu operátorának a bérét nem termelné ki 300-400 felhasználó. És akkor a hét minden napján catelhetne napi 10+ emberrel. Ha amúgy értelmes válaszokat kapsz több napon keresztül, tuti nem ez van mögötte.

Egyszerűen ilyenek a nők. Jön egy másik, kicsit is jobb valamiben látszólag, dobbantanak. Vagy amúgy is csak unatkoztak, és kipróbálták, mennyire lennének kelendőek.

Az persze nem kérdés, hogy a Tinder játszik a matcheinkkel, azzal kinek, mikor dob fel, hány embernek egy héten, etc. És ebbe keményen beleveszi az aktivitásunkat is.

ápr. 3. 10:29
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: Látszik, hogy sosem foglalkoztál még hálózatépítéssel.

PTC oldalakat is csupa harmadikvilágbéli használ, nálunk meg tőlük gazdagabb országokban senki... Vagy mégsem?

Nem azt mondom, hogy minden második vagy harmadik ember operátor, hanem, hogy vannak.

ápr. 3. 10:47
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Mi köze van az ethernet kábel switchekbe vagy routerekbe dugdosásának vagy az MLM-nek a Tinderhez. Ne nevetess már. A PTC-ből is csak azok "élnek" akik másra nem képesek. Kínában is brutális teljesítmény megélhetést előteremteni belőle, pedig ott az azért egyszerűbb. (Ny-ra dolgozva egy olcsó országban....)
ápr. 3. 12:01
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: Pont ezt nem fogod fel. Hogy az oldal mindig jól jár (ahogy a kaszinó is, annak ellenére, hogy a többség veszít) és a korai belépők is. Lefelé meg már lényegtelen, ott már az a lényeg, hogy legyen hatalmas mennyiségű pénzügyileg tudatlan tömeg, aki hajtja az egészet. Aki kipróbálja, "termel" pár centet és ráun az nettó befizető, mert kifizettetni nem tudja, benn ragad a rendszerben, az üzemeltető haszna.
ápr. 5. 02:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem épp ellentétesek a tapasztalataim. Nekem pont, hogy a magukra öt kiló sminket pakoló, szemmel láthatóan buta, kifent cicababákat mutatja első körben.
ápr. 8. 07:14
1 2
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!